Povezane vesti

Tipsarević preuzima ulogu spasioca

Tipsarević preuzima ulogu spasioca

Politika 14.07.2016
U Beogradu u petak u 16 časova počinje četvrtfinale Dejvis kupa, u kojem Srbija i Velika Britanija igraju bez najboljih. – Program na Tašmajdanu otvaraju Tipsarević i Edmund. Na papiru derbi četvrtfinala Dejvis kupa, u stvarnosti bez izjednog od… »
Dejvis kup: Tipsarević i Edmund prvi izlaze na beogradsku šljaku (foto)

Dejvis kup: Tipsarević i Edmund prvi izlaze na beogradsku šljaku (foto)

Hot sport 14.07.2016
Reprezentacije Srbije i branioca titule Velike Britanije igraće od 15. do 17. jula u četvrtfinalu Dejvis kupa na begradskom stadionu Tašmajdan.… »
Statista Marej: Osvajač Vimbldona se na Tašu smorio ko plovak

Statista Marej: Osvajač Vimbldona se na Tašu smorio ko plovak

24 Sata 14.07.2016
Ovogodišnji šampion Vimbldona i najbolji teniser Velike Britanije Endi Marej došao je u Beograd kako bi podržao saigrače, iako zbog umora neće nastupati protiv Srbije u četvrtfinalu Dejvis kupa. > 24sata_rs/main 1… »
Dejvis kup: Marej u Beogradu

Dejvis kup: Marej u Beogradu

Hot sport 14.07.2016
Šampion Vimbldona, koji je najzaslužniji što su Britanci prošle godine osvojili titulu u Dejvis kupu, odmah je posetio saigrače na treningu na Tašmajdanu. – Endi je imao veliku želju da bude uz ekipu i srećni smo što će biti sa nama u… »
Marej stigao na Taš

Marej stigao na Taš

Sportske.net 14.07.2016
Danas jedno veoma poznato lice na Tašu. Najbolji britanski teniser i čovek koji je osvojio Vimbldon pre nekoliko dana, Endi Marej, stigao je u Beograd i danas se pojavio na Tašu gde je trenirao sa svojim saigračima iz reprezentacije. Ipak, on neće… »
Foto/video: Endi Marej stigao u Beograd

Foto/video: Endi Marej stigao u Beograd

Večernje novosti 14.07.2016
Drugi reket planete došao da podrži sunarodnike u meču protiv Srbije u okviru četvrtfinala Dejvis kupa. Endi Marej je stigao u Beograd. Drugi reket planete je došao u našu prestonicu kako bi bodrio sunarodnike u meču četvrtfinala Dejvis kupa… »
Janko: Volim da igram za Srbiju; Smit: Sad je ujednačeno

Janko: Volim da igram za Srbiju; Smit: Sad je ujednačeno

Večernje novosti 14.07.2016
Dugo igram za reprezentaciju, više od 16 godina u Dejvis kupu. To su mi omiljene nedelje u godini, kada igram sa mojom braćom i prijateljima. Srećan sam što sam u timu. Sve je spremno za početak četvrtfinalnih borbi u Dejvis kupu između Srbije i… »
DK 2016: Tipsarević i Edmund otvaraju duel Srbije i Velike Britanije

DK 2016: Tipsarević i Edmund otvaraju duel Srbije i Velike Britanije

Dnevnik 14.07.2016
Janko Tipsarević i Kajl Edmund otvoriće duel Srbije i Velike Britanije u četvrtfinalu Dejvis kupa, odlučeno je danas žrebom u Beogradu. Tipsarević i Edmund igraju sutra od 16 sati na Tašmajdanu, a posle njih sastaju se Dušan Lajović i Džejms… »
Endi Marej stigao u Beograd (FOTO)

Endi Marej stigao u Beograd (FOTO)

Novi magazin 14.07.2016
Najbolji britanski teniser Endi Marej doputovao je u Beograd da pruži podršku saigračima iz Dejvis kup tima, uprkos tome što neće igrati protiv Srbije. Šampion Vimbldona, koji je najzaslužniji što su Britanci prošle godine osvojili titulu u… »
Povratak u nacionalni tim: Tipsarević: Nedostajala su mi moja braća i prijatelji

Povratak u nacionalni tim: Tipsarević: Nedostajala su mi moja braća i prijatelji

Sportal blic 14.07.2016
Spremni smo da trijumfujemo na Tašmajdanu protiv Britanaca u četvrtfinalu Dejvis kupa za vikend. To je poruka reprezentativaca Srbije posle žreba koji je održan u Geozavodu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Janko Tipsarević Prvi na teren u petak u… »
Smit: Endi Marej dolazi u Beograd da bude uz tim

Smit: Endi Marej dolazi u Beograd da bude uz tim

Vesti online 14.07.2016
Selektor teniske reprezentacije Velike Britanije Leon Smit rekao je da je Srbija u blagoj prednosti u četvtfinalnom duelu Dejvis kupa zbog domaće publike i izbora podloge. - U istom smo položaju jer Marej i Đoković ne igraju. Možda smo na papiru… »
Dejvis kup: Janko prvi kreće

Dejvis kup: Janko prvi kreće

Mondo 14.07.2016
Obavljen žreb za meč četvrtfinala Svetske grupe Dejvis kupa između Srbije i Velike Britanije na Tašmajdanu. Gosti sa Marejom na klupi prednost daju domaćinu, Obradović kaže da nema favorita. Srbija i Velika Britanija u petak će započeti… »
Tipsarević i Edmund u petak otvaraju meč Dejvis kupa

Tipsarević i Edmund u petak otvaraju meč Dejvis kupa

Radio 021 14.07.2016
Janko Tipsarević i Kajl Edmund otvoriće duel Srbije i Velike Britanije u četvrtfinalu Dejvis kupa, odlučeno je žrebom u Beogradu. Tipsarević i Edmund igraju sutra od 16 sati na Tašmajdanu, a posle njih sastaju se Dušan Lajović i Džejms Vard… »

Vesti dana »