Povezane vesti
Evropskom filmu nedostaje smeha
Danas 19.07.2016
"Diskopatija" je moj način da humor jednog od najznačajnijih savremenih domaćih pisaca Svetislava Basare izvedem u filmski medij - kazao je na Festivalu evropskog filma reditelj Slobodan Šijan, najavljujući da je počeo sa radom na svom narednom filmu… »
Slobodan Šijan: Humor je moja borba
Večernje novosti 18.07.2016
Slobodan Šijan, dobitnik nagrade "Aleksandar Lifka", o novom filmu "Diskopatija". Komedija ima ono što je univerzalno u svim vremenima - napad na autoritet. DISKOPATIJA" je moj pokušaj da snimim film u kinematografiji koja nije prijateljski nastrojena… »
Vesti dana »

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana