Povezane vesti

Kuzmić: Zvezda je izazov, izboriću se za mesto i minute

Kuzmić: Zvezda je izazov, izboriću se za mesto i minute

Dnevnik 20.07.2016
Novi košarkaš Crvene zvezde Ognjen Kuzmić istakao je da je dolazak u redove srpskog i regionalnog šampiona veliki izazov za njega i dodao da se raduje atmosferi koju prave navijači crveno-belih. "Dolazak u Crvenu zvezdu je pravi potez za mene, posle… »
Kuzmić poručio Delijama: Podržite me!

Kuzmić poručio Delijama: Podržite me!

Mozzart sport 20.07.2016
"Verujem da mogu da pomognem timu da zajednički ostvarimo ciljeve. Na meni je da se velikim radom, kao što sam i do sada radio u karijeri, izborim za svoje mesto i minute", poručio je novi centar srpskog šampiona. Novi košarkaš Crvene zvezde Ognjen… »
Kuzmić: "Dolazak u Zvezdu je pravi potez"

Kuzmić: "Dolazak u Zvezdu je pravi potez"

Sportske.net 20.07.2016
Novi košarkaš Crvene zvezde Ognjen Kuzmić rekao je danas da je dolazak u redove šampiona Srbije pravi potez za njegovu karijeru i da veruje da će klub beležiti dobre rezultate. Ovaj 26-godišnji centar igrao je prošle sezone u Panatinaikosu, a u… »
Kuzmić poručio zvezdašima: Dajte mi šansu, odužiću vam se!

Kuzmić poručio zvezdašima: Dajte mi šansu, odužiću vam se!

Sportal blic 20.07.2016
Ognjen Kuzmić, novi centar Crvene zvezde, u intervjuu za klupski sajt, izneo je očekivanja od igranja u crveno-belom dresu, atmosferi koju prave navijači, kao i brojnim izazovima za narednu sezonu. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Ognjen Kuzmić Povremeni… »

Vesti dana »