Povezane vesti

Vladimir Putin: Formiraćemo komisiju koja će se baviti slučajem ‘doping’

Vladimir Putin: Formiraćemo komisiju koja će se baviti slučajem ‘doping’

Hot sport 22.07.2016
Predsednik Rusije Vladimir Putin poručio je danas da u sportu nema mesta dopingu i pozvao na formiranje nezavisne komisije, uz ucešće domaćih i stranih eksperata, za rešavanje problema nastalih nakon suspenzije ruskih atleticara, prenosi Rojters… »
Isinbajeva: Sahrana atletike; Bolt: Propisi su propisi

Isinbajeva: Sahrana atletike; Bolt: Propisi su propisi

Sportski žurnal 22.07.2016
Sud za sportsku arbitražu u lozani potvrdio zabranu učešća ruskih atletičara na Igrama u Riju. Sud za sportsku arbitražu (CAS) sa sedištem u Lozani odbio je žalbu Ruskog olimpijskog odbora i 68 ruskih atletičara i potvrdio zabranu učešća na… »
„Rusija mora biti isključena“

„Rusija mora biti isključena“

Dojče vele 22.07.2016
Posle presude Suda za sportsku arbitražu u Lozani kojom su ruski atletičari suspendovani sa Olimpijskih igara u Brazilu, komentatori nemačkih listova željno iščekuju dalje poteze Međunarodnog olimpijskog komiteta. Sud za Sportsku arbitražu u… »
Šubenkov: Nikoga nije briga što je moja karijera uniština

Šubenkov: Nikoga nije briga što je moja karijera uniština

Novi magazin 22.07.2016
Svetski šampion na 110 metara s preponama Sergej Šubenkov rekao je danas da je, posle odluke o suspenziji ruskih atletičara sa Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru, njegova karijera uništena. "Oni koji su se dopingovali treba da budu kažnjeni, nemam… »
Kou zahvalan CAS-u što je podržao odluku IAAF

Kou zahvalan CAS-u što je podržao odluku IAAF

Sportske.net 22.07.2016
Predsednik Međunarodne atletske federacije (IAAF) Sebastijan Kou zahvalio je Sudu za sportsku arbitražu (CAS) što je podržao odluku te organizacije o suspenziji ruskih atletičara sa međunarodnih takmičenja. CAS je podržao odluku IAAF da zbog… »
Kremlj žali zbog odluke CAS, Mutko je zove politizovanom

Kremlj žali zbog odluke CAS, Mutko je zove politizovanom

Sportske.net 22.07.2016
Rusija "duboko žali" zbog odluke Suda za sportsku arbitražu (CAS) da odbaci žalbu ruskih atletičara na zabranu učestvovanja na Igrama u Riju, rekao je portparol Kremlja. Ruski ministar sporta Vitalij Mutko ocenio je tu odluku kao "političku" i "bez… »
Bolt o suspenziji ruskih atletičara: Tužan sam, ali postoje pravila

Bolt o suspenziji ruskih atletičara: Tužan sam, ali postoje pravila

Sportal blic 21.07.2016
Svetski rekorder i višestruki olimpijski šampion Jusein Bolt rekao je da veruje da će suspenzija ruskih atletičara sa Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru uplašiti mnoge da čak i razmišljaju o dopingu. Foto: Tanjug/AP Jusein Bolt “Ako varaš i ako… »

Vesti dana »