Povezane vesti

Polubrat Baracka Obame: Glasat ću za Trumpa

Polubrat Baracka Obame: Glasat ću za Trumpa

Al Jazeera 25.07.2016
Polubrat američkog predsjednika kazao kako je razočaran u demokrate i misli da Barack Obama nije dobro vodio zemlju. Malik Obama, polubrat američkog predsjednika Baracka Obame, izjavio je će na predsjedničkim izborima u Sjedinjenim Američkim… »
Neočekivani preokret: Tramp bliži Beloj kući od Hilari

Neočekivani preokret: Tramp bliži Beloj kući od Hilari

Blic 25.07.2016
Donald Tramp trenutno dobija više glasova od Hilari Klinton u trci za predsednika SAD - Tramp ima podšku 44 odsto, a Klintonova 39 odsto ispitanika, pokazuje anketa Si-En-Ena. Trampov rejting je posle konvencije Republikanske stranke skočio za 6… »
Preokret: Si-En-En objavi anketu Tramp pobeđuje protiv Hilari

Preokret: Si-En-En objavi anketu Tramp pobeđuje protiv Hilari

Pravda 25.07.2016
NjUJORK- Republikanski kandidat u trci za predsednika SAD Donald Tramp vodi s 44% prema 39% u odnosu na kandidatkinju demokrata Hilari Klinton, pokazuje anketa Si-En-En. Trampov rejting je posle konvencije Republikanske stranke skočio za 6 procenata i to… »
Republikanci likuju: Obamin brat: Barak me je razočarao, glasaću za trampa

Republikanci likuju: Obamin brat: Barak me je razočarao, glasaću za trampa

Blic 25.07.2016
Donald Tramp dobio je neočekivanu podršku. Polubrat Baraka Obame, Malik Obama, najavio je da će glasati za kontoroverznog republikanca na izboriajroma 8. novembra i to zato što ga je brat razočarao. At least Malik Obama understands the corruption &… »
Tramp prema anketi bolji od Klintonove

Tramp prema anketi bolji od Klintonove

RTS 25.07.2016
Republikanski kandidat u trci za predsednika SAD Donald Tramp trenutno vodi s 44 naspram 39 odsto glasova u odnosu na njegovu rivalku iz Demokratske stranke Hilari Klinton, pokazuje najnovija ankete javnog mnjenja televizije Si-En-En. Trampov rejting je… »
„Bratska ljubav“: Obamin polubrat glasa za Trampa

„Bratska ljubav“: Obamin polubrat glasa za Trampa

Večernje novosti 25.07.2016
Polubrat američkog predsednika Baraka Obame, Malik Obama, izjavio je da će glasati za republikanskog kandidata Donalda Trampa jer misli da “govori iz srca”. Polubrat američkog predsednika Baraka Obame, Malik Obama, izjavio je da će glasati za… »
Polubrat predsednika SAD Malik Obama: Glasaću za Donalda Trampa!

Polubrat predsednika SAD Malik Obama: Glasaću za Donalda Trampa!

Pravda 25.07.2016
Malik Obama, polubrat (po ocu) predsednika SAD baraka Obame, objavio je da će na novembarskim predsedničkim izborima glasati za Donalda trampa, a ne za (verovatnu) kandidatkinju Demokratske partije Hilari Klinton. U izjavi New York Post, Malik se –… »

Vesti dana »

Savo Manojlović kandidat za gradonačelnika Beograda

Savo Manojlović kandidat za gradonačelnika Beograda

Slobodna Evropa pre 5 satijoš 38 povezanih
Vremenska prognoza za 25. april 2024.

Vremenska prognoza za 25. april 2024.

RTS pre 45 minutajoš 34 povezane
Vučić: Neke zemlje su me zapanjile jer neće da glasaju

Vučić: Neke zemlje su me zapanjile jer neće da glasaju

Politika pre 8 minutajoš 32 povezane