Povezane vesti

Vučić : „Rad i rezultat. I tačka!”

Vučić : „Rad i rezultat. I tačka!”

Dnevnik 30.07.2016
Mandatar za sastav nove vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će, kada je u pitanju sastav buduće vlade, za njega biti najvažniji rad i rezultat. „Za mene je politika pitanje rezultata, a ne ljubavi i mržnje. I nije mi bitno da li nekoga… »
"Srbiju neće niko da ponižava"

"Srbiju neće niko da ponižava"

Vesti online 30.07.2016
"Srbija ne šalje protestne note reda radi, već zbog konkretnih incidenata ili izjava i anticivilizacijskih postupaka Hrvatske2 rekao je Ivica Dačić. On je za regionalnu TV N1 istakao da Srbija želi da se situacija u regionu stabilizuje, ali da "niko… »
Finiš pregovora o Vladi: Dačić sigurno u Nemanjinoj, ali ne i ostali iz SPS

Finiš pregovora o Vladi: Dačić sigurno u Nemanjinoj, ali ne i ostali iz SPS

Blic 30.07.2016
Iako je finiš formiranja Vlade, koalicioni partneri SNS, socijalisti, ne znaju ni koliko će ministarstava imati niti koji će im resori pripasti. Lideri SNS i SPS Aleksandar Vučić i Ivica Dačić viđaju se svakodnevno. Ipak, sastav Vlade je… »
Dačić: Niko sa strane ne može da utiče na formiranje Vlade, loša Pajtićeva izjava o "ruskom mešanju"

Dačić: Niko sa strane ne može da utiče na formiranje Vlade, loša Pajtićeva izjava o "ruskom mešanju"

Pravda 30.07.2016
BEOGRAD - Lider SPS Ivica Dačić izjavio je danas da sigurno niko sa strane ne može da utiče na sastav buduće Vlade Srbije. „Postoje mnogi koji imaju zablude, koji ne poznaju Aleksandra Vučića, jer ako bi neko pritiskao za nekoga to bi bilo… »
Dačić: Niko sa strane ne može da utiče na formiranje vlade

Dačić: Niko sa strane ne može da utiče na formiranje vlade

Blic 30.07.2016
Lider SPS Ivica Dačić izjavio je danas da sigurno niko sa strane ne može da utiče na sastav buduće vlade Srbije. - Postoje mnogi koji imaju zablude, koji ne poznaju Aleksandra Vučića, jer ako bi neko pritiskao za nekoga to bi bilo potpuno… »
Dačić: Zasmejavaju me novinski tekstovi o formiranju Vlade

Dačić: Zasmejavaju me novinski tekstovi o formiranju Vlade

N1 Info 30.07.2016
Lider SPS i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da pritisci sa strane ne mogu da utiču na sastav Vlade Srbije i da datum njenog formiranja zavisi od mandatara Aleksandra Vučića. "Postoje mnogi koji imaju zablude da poznaju… »

Vesti dana »