Povezane vesti

Oboren ruski vojni helikopter u Siriji

Oboren ruski vojni helikopter u Siriji

Slobodna Evropa 01.08.2016
Ruski helikpter oboren je na sjeveru Sirije u pokrajini Idlib, saopćilo je rusko Ministarstvo obrane. U vojnom helikopteru Mi-8 je bilo pet članova posade. Glasnogovornik Kremlja Dmitrij Peskov rekao je da su poginuli herojski , kao i da je posada… »
Oboren ruski helikopter u Siriji

Oboren ruski helikopter u Siriji

Glas Amerike 01.08.2016
Ruski vojni helikopter tipa Mi-8 oboren je u sirijskoj pokrajini Idlib, a svih pet članova posade je stradalo. Rusko ministarstvo odbrane saopštilo je da je helikopter pogođen dok se vraćao u bazu posle dostavljanja humanitarne pomoći gradu Alepu, i… »
SAD: Rusi, žao nam je zbog tragedije, radimo na rešenju

SAD: Rusi, žao nam je zbog tragedije, radimo na rešenju

Vesti online 01.08.2016
Bela kuća izrazila je saučešće Rusiji zbog smrti pripadnika ruske vojske koji su se nalazili u helikopteru oborenom u Siriji, saopštio je predstavnik te institucije Erik Šulc. - Žao nam je zbog smrti ljudi usled konflikta u toj zemlji - rekao je… »
(Video) Oboren ruski helikopter u Siriji: Poginulo svih 5 članova posade

(Video) Oboren ruski helikopter u Siriji: Poginulo svih 5 članova posade

Kurir 01.08.2016
Ruski helikopter Mi-8 oboren je iznad Sirije, a petoro članova posade je izgubilo život, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane. Ltelica je oborena na teritoriji koju kontroliše teroristička organizacija Džabhat al-Nusra i s njom povezane grupe… »
Ruski generalštab: Helikopter oboren na teritoriji koju kontroliše Al Nusra

Ruski generalštab: Helikopter oboren na teritoriji koju kontroliše Al Nusra

Kurir 01.08.2016
Ruski transportni vojni helikopter Mi-8 oboren je danas u Siriji iznad oblasti koju pod kontrolom drži teroristička grupa Džabhat al-Nusra i s njom povezane grupe umerene opozicije, izjavio je načelnik glavnog operacionog odseka Generalštaba ruske… »
Pobunjenici vukli telo ruskog pilota kroz prašinu

Pobunjenici vukli telo ruskog pilota kroz prašinu

Vesti online 01.08.2016
Na internetu su se pojavili snimci na kojima se vidi kako grupa muškaraca vuče kroz prašinu telo ruskog pilota, koji je poginuo danas pošto je njegov helikopter oboren u Siriji. Nakon toga, telo je ubačeno u kamion, a te prizore je iz neposredne… »
Rusija: Ovo je teroristički akt

Rusija: Ovo je teroristički akt

Vesti online 01.08.2016
"Obaranje ruskog helikoptera Mi-8 iznad Sirije predstavlja teroristički akt" izjavio je načelnik uprave ruskog Generalštaba Sergej Rudskoj. - Danas je načinjen teroristički akt protiv Rusije, kada je srušen helikopter koji se vraćao sa humanitarne… »
Video: Ruski vojni helikopter oboren u Siriji

Video: Ruski vojni helikopter oboren u Siriji

Al Jazeera 01.08.2016
Helikopter je oboren u ponedjeljak u provinciji Idlib, a prevozio je dva oficira i tri člana posade. Pet osoba je poginulo kada je ruski vojni helikopter oboren u Siriji, objavio je zvanični Kremlj. Helikopter je oboren u ponedjeljak u provinciji Idlib… »
U Siriji oboren ruski helikopter, petoro poginulih (VIDEO)

U Siriji oboren ruski helikopter, petoro poginulih (VIDEO)

Politika 01.08.2016
MOSKVA - Portparol Kremlja Dmitrij Peskov saopštio je danas da je poginulo svih pet vojnika u ruskom vojnom helikopteru Mi-8 koji je oboren u sirijskoj provinciji Idlib. „Koliko za sad znamo prema informacijama koje smo dobili od ministarstva odbrane… »
Oboren ruski Mi-8 u Siriji, poginulo 5 članova posade

Oboren ruski Mi-8 u Siriji, poginulo 5 članova posade

Vesti online 01.08.2016
Članovi posade koji su se nalazili u transportnom helikopteru koji je oboren u Siriji, junački su poginuli pokušavajući da smanje civilne žrtve na zemlji, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. Ruski vojni helikopter Mi-8 oboren je u sirijskoj… »
Zverstvo u Siriji: "Umereni pobunjenici" vukli telo mrtvog ruskog pilota kroz pustinju!

Zverstvo u Siriji: "Umereni pobunjenici" vukli telo mrtvog ruskog pilota kroz pustinju!

Blic 01.08.2016
Pobunjenici koji su srušili ruski helikopter Mi-8 iznad sirijske provincije Idlib iživljavali su se nad telom jednog od poginulih vojnika iz letelice, tako što su ga vukli kroz pustinju poput nekog ratnog trofeja. Body of Russian pilot dragged through… »
Pogledajte šta su uradili ruskom pilotu (video)

Pogledajte šta su uradili ruskom pilotu (video)

Mondo 01.08.2016
Ruski vojni helikopter Mi-8 oboren je u sirijskoj provinciji Idlib, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane, a javljaju svetski mediji. Svih pet članova posade je mrtvo. Foto: Istock/Getty Images Ruski vojni zvaničnici su saopštili da su helikopter… »
Ruski Mi-8 oboren u Siriji! (video)

Ruski Mi-8 oboren u Siriji! (video)

Pravda 01.08.2016
Rusko ministarstvo odbrane potvrdilo je danas da je ruski vojni helikopter Mi-8 oboren u sirijskoj provinciji Idlib, prenele su agencije. Sudbina tri člana posade i dva oficira ruskog Centra za pomirenje još je neizvesna, navodi Sputnjik. "Ruski… »
Oboren Ruski helikopter: Pet članova posade poginulo u napadu islamista. Kremlj: Oni su heroji!

Oboren Ruski helikopter: Pet članova posade poginulo u napadu islamista. Kremlj: Oni su heroji!

Blic 01.08.2016
Rusko ministarstvo odbrane potvrdilo je danas da je ruski vojni helikopter Mi-8 oboren u sirijskoj provinciji Idlib, prenele su agencije. Tri člana posade i dva oficira ruskog centra za pomirenje poginuli su kada je njihov helikopter oboren u Siriji… »
(Foto+video) Petoro poginulo u obaranju ruskog helikoptera, telo pilota vukli po pustinji

(Foto+video) Petoro poginulo u obaranju ruskog helikoptera, telo pilota vukli po pustinji

Večernje novosti 01.08.2016
Petoro osoba poginulo je kada su islamski pobunjenici u Siriji oborili ruski helikopter Mi-8 koji se vraćao u bazu posle isporuke humanitarne pomoći, prenose svetski mediji. Petoro osoba poginulo je kada su islamski pobunjenici u Siriji oborili ruski… »
(Uznemirujući foto) džihadisti se iživljavali nad leševima ruskih vojnika: I sve objavili na mrežama

(Uznemirujući foto) džihadisti se iživljavali nad leševima ruskih vojnika: I sve objavili na mrežama

Kurir 01.08.2016
Na društvenim mrežama pojavio se snimak na kojem se vidi kako se islamisti koji su oborili ruski helikopter Mi-8 iživljavaju nad leševima. Nakon što je oboren ruski humanitarni helikopter Mi-8 na društvenim mrežama su se pojavile fotografije i… »
Kremlj: Poginulo svih pet putnika u srušenom ruskom helikopteru iznad Sirije

Kremlj: Poginulo svih pet putnika u srušenom ruskom helikopteru iznad Sirije

Novi magazin 01.08.2016
Svih pet putnika u ruskom vojnom helikopteru srušenom danas iznad Sirije, su poginuli, saopštio je Kremlj. Rusko ministarstvo odbrane ranije danas je saopoštilo da je ruski vojni helikopter Mi-8 s pet putnika oboren iznad Sirije. Portparol Kremlja… »
Oboren ruski helikopter u Siriji

Oboren ruski helikopter u Siriji

Danas 01.08.2016
Ruski transportni helikopter tipa Mi-8 je oboren u Siriji i svih pet članova posade je poginulo, javio je AP pozivajući se na ruske zvaničnike. Ministarstvo odbrane Rusije je saopštilo da je helikopter oboren u pokrajini Idlib u povratku iz grada… »

Vesti dana »