Povezane vesti
Danas ističe rok za plaćanje treće rate poreza na imovinu
Nova ekonomija 15.08.2016
Rok za plaćanje treće ovogodišnje rate poreza na imovinu ističe danas, 15. avgusta, a za svaki dan kašnjenja uplate obveznik plaća zateznu kamatu. Obveznici tog poreza su građani, preduzetnici i preduzeća, a prikupljaju ga lokalne samouprave. Porez na… »
Poslednji dan za plaćanje rate poreza na imovnu
RTV 15.08.2016
NOVI SAD - Rok za plaćanje treće ovogodišnje rate poreza na imovinu ističe danas, 15. avgusta, a za svaki dan kašnjenja uplate obveznik plaća zateznu kamatu. Obveznici tog poreza su građani, preduzetnici i preduzeća, a prikupljaju ga lokalne samouprave… »
Građani, pažnja: Danas ističe rok za plaćanje 3. rate poreza na imovinu
Kurir 15.08.2016
Rok za plaćanje treće rate poreza na imovinu, po rasporedu koji je predviđen za naplatu ovog poreza, ističe danas. Nakon te uplate, građanima je ostala poslednja četvrta rata za koju rok ističe 15. novembra. Kazne koje su zaprećene za izbegavanje… »
Vesti dana »
"Mi imamo ciljeve", Lavrov: Jeste li čuli nešto od nas o rokovima?
Večernje novosti pre 1 satjoš 27 povezanih
BLOG UŽIVO Blokirani svi putevi koji vode do Kraljeva: Radikalizacija protesta poljoprivrednika
Nova pre 4 minutajoš 29 povezanih
Studenti u blokadi organizuju skup porške kolegama koje su uhapšene nakon vidovdanskog protesta
NIN pre 4 satijoš 6 povezanih
"Srbijo, neka nas molitve ujedine": Mladen Mijatović se oglasio povodom zdravstvenog stanja Ivice Dačića
Telegraf pre 53 minutajoš 39 povezanih
Stiže nam rano proleće, temperature i do 21 stepen: Čubrilo najavljuje stabilno vreme do ovog datuma
Mondo pre 24 minutajoš 31 povezana



