Povezane vesti

Dirljiv susret u bolnici: Sikimić i čelnici Zvezde obišli Živkovića (FOTO)

Dirljiv susret u bolnici: Sikimić i čelnici Zvezde obišli Živkovića (FOTO)

Hot sport 29.08.2016
Povređenog golmana Novog Pazara danas su u bolnici obišli predsednik Crvene zvezde Svetozar Mijailović, Predrag Sikimić i Momo Gacić. Oni su mu poželili brz oporavak i tom prilikom mu uručili poklone. Sikimić mu je doneo dres i ikonu. SIKIMIĆ DAN… »
Dirljiv susret u bolnici... Sikimić poklonio ikonu Živkoviću: Ne zanima me koliko će me kazniti, samo da se vratiš na gol

Dirljiv susret u bolnici... Sikimić poklonio ikonu Živkoviću: Ne zanima me koliko će me kazniti, samo da se vratiš na gol

Mozzart sport 29.08.2016
„Ne zameram Predragu, takve stvari se dešavaju“, kaže golman Novog Pazara koji se oporavlja od teških povreda. Prijateljski i prilično emotivan susret u Kliničkom centru Srbije. Povređenog golmana Novog Pazara Mladena Živkovića, koji se na… »
Posetio golmana kome je slomio nos i jagodičnu kost: Sikimić: Neka me kazne, samo neka što pre ozdravi!

Posetio golmana kome je slomio nos i jagodičnu kost: Sikimić: Neka me kazne, samo neka što pre ozdravi!

Sportal blic 29.08.2016
Fudbaler Crvene zvezde Predrag Sikimić je posetio u Kliničkom centru Srbije golmana Novog Pazara Mladena Živkovića, kog je, nesmotreno, samo dan ranije teško povredio. Foto: FK Crvena zvezda / Promo Predrag Sikimić, Mladen Živković Naime… »
Sikimić obišao povređenog Živkovića: Danas mi je rođendan, želim samo da staneš na gol (video)

Sikimić obišao povređenog Živkovića: Danas mi je rođendan, želim samo da staneš na gol (video)

Večernje novosti 29.08.2016
Napadač Crvene zvezde Predrag Sikimić posetio je danas u Kiničkom centru golmana Novog Pazara Mladena Živkovića, kojeg je nenamerno teško povredio na utakmici u nedelju popodne. Čelnici Crvene zvezde i fudbaler Predrag Sikimić posetili su danas… »
Povređeni Mladen Živković čeka operaciju (foto)

Povređeni Mladen Živković čeka operaciju (foto)

Mondo 29.08.2016
Golman Novog Pazara dan posle višestrukih preloma zadobijenih na meču protiv Crvene zvezde nalazi se u svesnom stanju, ali trpi velike bolove. Predrag Sikimić, fudbaler Crvene zvezde, teško je povredio golamana Novog Pazara Mladena Živkovića na… »
Sikimić u šoku: ''Nije mi ni do čega...''

Sikimić u šoku: ''Nije mi ni do čega...''

Sportske.net 29.08.2016
Posle jučerašnje teške povrede golmana Novog Pazara Mladena Živkovića, akter kobnog duela Predrag Sikimić žali zbog svega što se dogodilo, podsećajući da je sa Živkovićem ranije bio i saigrač. Jučerašnja pobeda Crvene zvezde u Novom Pazaru… »
Video Golman Novog Pazara, sa povredama, prebačen u beogradski Klinički centar, Sikimić ga posetio

Video Golman Novog Pazara, sa povredama, prebačen u beogradski Klinički centar, Sikimić ga posetio

Večernje novosti 29.08.2016
Živković ima višestruke prelome jagodične kosti, a polomljen mu je i nos. U Beogradu će mu biti urađena operacija, rekao je fizioterapeut FK Novi Pazar. GOLMAN Novog Pazara Mladen Živković teško je povređen u sudaru sa Predragom Sikimićem i… »
Slike iz bolnice - Ovako izgleda golman Novog Pazara!

Slike iz bolnice - Ovako izgleda golman Novog Pazara!

Sportske.net 29.08.2016
Golman Novog Pazara Mladen Živković primljen je prethodne noći na odeljenje maksiofacijalne hirurgije Kliničkog centra u Beogradu, a fotografije koje je klub podelio na društvenim mrežama svedoče o teškim povredama glave. Utakmica 7. kola… »
Iz bolnice: Ovako golman Pazara izgleda posle strašnog sudara! /uznemirujući foto/

Iz bolnice: Ovako golman Pazara izgleda posle strašnog sudara! /uznemirujući foto/

Sportal blic 28.08.2016
U utakmici 7. kola Superlige Srbije između Novog Pazara i Crvene zvezde fudbal je ostao u drugom planu... Pored divljanja huligana susret je obeležila i strašna povreda golmana domaćih Mladena Živkovića. Posle sudara sa Predragom Sikimićem čuvar… »
Živkoviću polomljeni nos i jagodična kost, Sikimić došao u posetu

Živkoviću polomljeni nos i jagodična kost, Sikimić došao u posetu

Sportal blic 28.08.2016
Fudbaler Crvene zvezde Predrag Sikimić posetio je golmana Novog Pazara Mladena Živkovića, koji je posle duela sa njim na utakmici 7. kola Superlige završio u bolnici. Zobacz na Youtube Živković je prebačen u Klinički centar Srbije u Beogradu… »

Vesti dana »