Povezane vesti

Politika (ne)pozivanja na relaciji Beograd - Zagreb

Politika (ne)pozivanja na relaciji Beograd - Zagreb

Glas Amerike 29.08.2016
Posle današnjeg sastanka sa predstavnicima diplomatskog kora i šefova misija međunarodnih organizacija i institucija u Srbijii, Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić je izrazio zabrinutost zbog situacije u regionu ali i rekao da je Srbija odlučna… »
Vučić: Srbija nastavlja politiku uzdržanosti

Vučić: Srbija nastavlja politiku uzdržanosti

Al Jazeera 29.08.2016
Premijer Vučić poručio kako, uprkos uvredama na račun zemlje, Srbija nastavlja ići putem socioekonomskog oporavka. "Naša politika će i u budućnosti biti politika maksimalne uzdržanosti, neodgovaranja, neogovaranja i politika ćutanja, uprkos… »
Vučić sa ambasadorima: Vitalni interesi Srbije su stabilnost i mir

Vučić sa ambasadorima: Vitalni interesi Srbije su stabilnost i mir

Gde investirati 29.08.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su vitalni interesi srpskog naroda i građana Srbije stabilnost i mir, i da zbog toga Srbija neće odgovarati na kontinuirane provokacije iz regiona. “Naša politika biće politika… »
Zašto ambasador Hrvatske nije bio na sastanku s premijerom?

Zašto ambasador Hrvatske nije bio na sastanku s premijerom?

Telegraf 29.08.2016
Diplomatski izvor je rekao da je to "pošteniji odnos srpske vlade prema Markotiću, nego što je bio odnos hrvatske vlade prema srpskom premijeru", koji je formalno pozvan na Dubrovnik forum, a potom mu je, kako je sam Vučić danas rekao, "na pristojan… »
Video Vučić u Palati Srbija: Ostavite Srbiju na miru!

Video Vučić u Palati Srbija: Ostavite Srbiju na miru!

Kurir 29.08.2016
BEOGRAD - Za nama je jedna od najtežih nedelja jer sam kao premijer morao da oćutim na najteže uvrede na račun Srbije, rekao je predsednik Vlade Srbije u današnjem obraćanju uživo iz Palate Srbija posle sastanka sa ambasadorima iz regiona sa kojima… »
Vučić: Ne odgovaram na uvrede

Vučić: Ne odgovaram na uvrede

Mondo 29.08.2016
Predsednik Vlade Aleksandar Vučić je nakon sastanka sa diplomatskim korom, izjavio da mu je bilo teško da oćuti na uvrede iz regiona, ali da će i dalje voditi politiku uzdržavanja. Foto: Tanjug, Sava Radovanović Aleksandar Vučić Premijer je na… »
Vučić: Očekujem da uspešno prođemo sve revizije sa MMF-om

Vučić: Očekujem da uspešno prođemo sve revizije sa MMF-om

Večernje novosti 29.08.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da biti odobrene sve revizije aranžmana s Međunarodnim monetarnim fondom (MMF) i da će to MMF objaviti narednih dana. Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da… »
Vučić: Ne plašim se, neću da vređam, ali ostavite Srbiju na miru

Vučić: Ne plašim se, neću da vređam, ali ostavite Srbiju na miru

Press 29.08.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da je ovo bila jedna od najtežih nedelja za njega, zato što je kao predsednik Vlade morao da odćuti i prećuti najteže uvrede koje su iznete na račun Srbije, ne zato što se lično nečega plaši, već… »
Vučić s ambasadorima: Oćutao sam najteže uvrede

Vučić s ambasadorima: Oćutao sam najteže uvrede

N1 Info 29.08.2016
Morao sam da oćutim najteže uvrede na račun Srbije. Naša politika biće politika uzdržavanja do maksimuma, neodgovaranja, neogovaranja, politika ćutanja jer se ne plašimo svoje budućnosti, ali se brinem ukoliko se budemo bavili drugim stvarima a… »
U: očekivanju pozitivne ocene MMF - Vučić: Nema straha od teških mera, imamo visok suficit

U: očekivanju pozitivne ocene MMF - Vučić: Nema straha od teških mera, imamo visok suficit

Blic 29.08.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da je stanje u budžetu države po završetku avgusta takvo da je zabeležen visok suficit, da Srbija nema strah od ekonomskih reformi i teških mera, a ovih dana očekuje i da će Bord direktora MMF potvrditi… »
Vučić: Ne smeta mi ponižavanje Srbije, ćutaću na uvrede jer želim stabilnost!

Vučić: Ne smeta mi ponižavanje Srbije, ćutaću na uvrede jer želim stabilnost!

Pravda 29.08.2016
BEOGRAD- Premijer Aleksandar Vučić izjavio je posle sastanka sa predstavnicima diplomatskog kora u Palati Srbija da će Srbija gledati u budućnost i neće odgovarati na brojne provokacije iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. - Zbog građana želim da… »
Vučić o regionalnom samitu u dubrovniku: Pristojno mi je rečeno da ne dolazim

Vučić o regionalnom samitu u dubrovniku: Pristojno mi je rečeno da ne dolazim

Kurir 29.08.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, da je posle svih laži koje su plasirane u medijima, imao dvostruki poziv da dođe na regionalni samit u Dubrovnik, ali da mu je istovremeno na pristojan način rečeno da ne dolazi. "Želeo sam… »
Vučić upozorio diplomate i ambasadore: Regionalna stabilnost je ozbiljno ugrožena!

Vučić upozorio diplomate i ambasadore: Regionalna stabilnost je ozbiljno ugrožena!

Telegraf 29.08.2016
On je istakao da je procena vlade da se zbog takve situacije u narednom periodu ne može sa 100 odsto sigurnosti očekivati politički i ekonomski prosteritet u regionu. Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predstavnicima… »

Vesti dana »