Povezane vesti
Izabrao stranu: Vučić govori na konferenciji Klinton fondacije, skup organizuje srpski krvnik Bil!
Pravda 30.08.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić biće jedan od govornika na godišnjoj konferenciji Klinton fondacije od 19. do 21. septembra, piše "Blic". Tema skupa, koji se održava samo nekoliko dana pre prve debate na kojoj će Hilari Klinton odmeriti… »
Mediji: Vučić tražio oštro reagovanje EU zbog ispada Hrvatske
RTV 30.08.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić, na sastanku sa predstavnicima ambasada i međunarodnih organizacija, tražio je od Evropske unije da oštro reaguje na provokacije i ispade iz Hrvatske, piše "Blic". Na sastanku premijera sa predstavnicima 64… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi novosadskog univerziteta pola sata posle ponoći blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže (VIDEO, FOTO)
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

"Policija nikada nije koristila nezakonita sredstva": Oglasio se Dačić: Mup ne poseduje ni "Vortex Ring Gun", ni "Vortex Cannon"
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Tužilaštvo formiralo predmet o slučaju "zvučni top": Ispituje masovni incident tokom protesta u Ulici kralja Milana
Blic pre 6 satijoš 2 povezane

Vučević: Svet mora još jednom da čuje istinu o stradalnicima na KiM 2004. godine
Danas pre 6 satijoš 1 povezana