Povezane vesti

Izabrao stranu: Vučić govori na konferenciji Klinton fondacije, skup organizuje srpski krvnik Bil!

Izabrao stranu: Vučić govori na konferenciji Klinton fondacije, skup organizuje srpski krvnik Bil!

Pravda 30.08.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić biće jedan od govornika na godišnjoj konferenciji Klinton fondacije od 19. do 21. septembra, piše "Blic". Tema skupa, koji se održava samo nekoliko dana pre prve debate na kojoj će Hilari Klinton odmeriti… »
Izabrao stranu: Vučić govori na konferenciji Klinton fondacije, skup organizuje srpski krvnik Bil!

Izabrao stranu: Vučić govori na konferenciji Klinton fondacije, skup organizuje srpski krvnik Bil!

Pravda 30.08.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić biće jedan od govornika na godišnjoj konferenciji Klinton fondacije od 19. do 21. septembra, piše "Blic". Tema skupa, koji se održava samo nekoliko dana pre prve debate na kojoj će Hilari Klinton odmeriti… »
ICTY: Žalba Tužilaštva na presudu Šešelju

ICTY: Žalba Tužilaštva na presudu Šešelju

Al Jazeera 30.08.2016
Tužilaštvo ukazuje na propuste većine članova sudskog vijeća, koje je izreklo oslobađajuću presudu lideru radikala. Tužilaštvo Haškog tribunala podnijelo je u utorak žalbu na presudu Vojislavu Šešelju, kojom je oslobođen optužbi za ratne… »
Haško tužilaštvo traži da se Šešelj osudi

Haško tužilaštvo traži da se Šešelj osudi

Politika 30.08.2016
Neću se zamajavati sa tužilaštvom niti učestvovati u nekoj proceduri. Što se mene tiče ponavljanja suđenja nema, kaže lider radikala. Tužilaštvo Haškog tribunala podnelo je žalbu na presudu lideru Srpske radikalne stranke Vojislavu Šešelju… »
Haško tužilaštvo podnelo žalbu na presudu Šešelju

Haško tužilaštvo podnelo žalbu na presudu Šešelju

Danas 30.08.2016
Tužilaštvo Haškog tribunala podnelo je žalbu na oslobađajuću presudu Vojislavu Šešelju za ratne zločine u Hrvatskoj i BiH tokom ratnih sukoba i za proterivanje Hrvata iz Vojvodine, i zatražilo od suda da ga proglasi krivim i osudi ili da… »
"Baš me briga za žalbu Haga, ja sam taj sud pobedio"

"Baš me briga za žalbu Haga, ja sam taj sud pobedio"

Vesti online 30.08.2016
Lider radikala Vojislav Šešelj izjavio je, komentarišući žalbu koju je haško tužilaštvo podnelo na oslobađajuću presudu u procesu koji se protiv njega vodio pred međunarodnim sudom, da ga to uopšte ne interesuje jer je on taj sud pobedio. -… »
Hag traži 28 godina zatvora za Šešelja: Podneta žalba na oslobađajuću presudu!

Hag traži 28 godina zatvora za Šešelja: Podneta žalba na oslobađajuću presudu!

Pravda 30.08.2016
BEOGRAD - Tužilaštvo Haškog tribunala podnelo je danas žalbu na presudu Vojislavu Šešelju kojom je oslobođen svih optužbi za ratne zločine u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini tokom ratnih sukoba i za proterivanje Hrvata iz Vojvodine. Tužilaštvo u… »
Haško tužilaštvo uložilo žalbu na presudu Šešelju

Haško tužilaštvo uložilo žalbu na presudu Šešelju

N1 Info 30.08.2016
Tužilaštvo Haškog tribunala podnelo je žalbu na oslobađajuću presudu Vojislavu Šešelju za ratne zločine u Hrvatskoj i BiH tokom ratnih sukoba i za proterivanje Hrvata iz Vojvodine, i zatražilo od suda da ga proglasi krivim i osudi ili da… »
Hag podneo žalbu na presudu: Traže 28 godina zatvora za Šešelja

Hag podneo žalbu na presudu: Traže 28 godina zatvora za Šešelja

Telegraf 30.08.2016
Tužilaštvo ističe da je prvostepeno veće sudije Žan Klod Antoanetija pogrešno utvrdilo činjenično stanje jer nije zaključilo da Šešeljevi govori predstavljaju fizičko izvršenje progona, deportacije i prisilnog premeštanja. Tužilaštvo… »
Haško tužilaštvo podnelo žalbu na presudu Šešelju

Haško tužilaštvo podnelo žalbu na presudu Šešelju

Novi magazin 30.08.2016
Tužilaštvo Haškog tribunala podnelo je danas žalbu na presudu Vojislavu Šešelju kojom je oslobođen svih optužbi za ratne zločine u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini tokom ratnih sukoba i za proterivanje Hrvata iz Vojvodine. Tužilaštvo u žalbenom… »

Vesti dana »