Povezane vesti

Hapšenje špijuna porodica Čede Čolovića u neverici: Smestili su mi ovi moji

Hapšenje špijuna porodica Čede Čolovića u neverici: Smestili su mi ovi moji

Večernje novosti 03.09.2016
Rođaci Čede Čolovića svedoče, za "Novosti", šta im je rekao posle hapšenja. TO su mi smestili ovi moji - rekao je Čeda Čolović (57) sestri i zetu, Anki i Milanu Borkoviću, kada su ga operativci Bezbednosno-informativne agencije, posle hapšenja… »
Analiza: Otkrivamo kako će špijunska afera zakomlikovati odnose Beograda i Zagreba

Analiza: Otkrivamo kako će špijunska afera zakomlikovati odnose Beograda i Zagreba

Pravda 03.09.2016
BEOGRAD- Da li je Čedo Čolović novi izazov na relaciji Beograd - Zagreb? Oficir u penziji, osumnjičen za špijunažu, odnosno da je godinama Zagrebu prenosio podatke iz srpske prestonice. Hrvatske tajne službe vrbovale su ga kao učesnika rata… »
Izdao svoj narod: Srpski špijun Hrvatima godinama odavao strateški važne podatke!

Izdao svoj narod: Srpski špijun Hrvatima godinama odavao strateški važne podatke!

Kurir 03.09.2016
BEOGRAD - Čedo Čolović (57) iz okoline Drniša, koji već skoro dve decenije živi i radi u Ugrinovcima kod Beograda, uhapšen je juče zbog sumnje da je špijun špijun hrvatske obaveštajne službe! SVE O UHAPŠENOM HRVATSKOM AGENTU: Oficir Vojske… »
Osumnjičeni za špijunažu sutra na saslušanju u tužilaštvu

Osumnjičeni za špijunažu sutra na saslušanju u tužilaštvu

RTS 03.09.2016
Osumnjičeni za špijunažu u korist Hrvatske sutra će biti ispitan u Višem tužilaštvu u Beogradu, nakon čega će se odlučiti o daljem toku postupka, saznaje "Tanjug". Osumnjičenom je određeno policijsko zadržavanje od 48 sati, nakon hapšenja… »
Špijun "Srbin iz Drniša", vrbovan zbog optužnice?

Špijun "Srbin iz Drniša", vrbovan zbog optužnice?

Mondo 03.09.2016
Hrvatska agencija "Hina" objavila je da je hrvatski špijun, koga su operativci srpske Bezbednosno-informativne agencije (BIA) uhapsili u u Beogradu, navodno Srbin iz Drniša u Hrvatskoj. Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock Ilustracija "Hina", prema tim… »
Mediji: Nekadašnji oficir Vojske RSK osumnjičen za špijunažu

Mediji: Nekadašnji oficir Vojske RSK osumnjičen za špijunažu

Novi magazin 03.09.2016
Osoba osumnjičena za špijunažu koja je uhapšena u saradnji tužilaštva i BIA, nekadašnji je oficir Vojske Republike Srpske Krajine Čedo Čolović (57), javljaju beogradski mediji. Više javno tužilaštvo u Beogradu je u petak, 2. septembra… »
Osumnjičeni za špijunažu Srbin iz Drniša, uhićen dok se spremao pobjeći u Hrvatsku

Osumnjičeni za špijunažu Srbin iz Drniša, uhićen dok se spremao pobjeći u Hrvatsku

SEEbiz 03.09.2016
BEOGRAD - Osumnjičeni za špijunažu kojeg su u petak uhitili operativci srbijanske Bezbednosno-informativne agencije (BIA) dvojni je državljanin Srbije i Hrvatske, piše beogradski tisak i u svojim prvim izdanjima od subote identificira ga kao… »
Uhapšen osumnjičeni za špijunažu radio za Hrvatsku?

Uhapšen osumnjičeni za špijunažu radio za Hrvatsku?

Danas 02.09.2016
Više javno tužilaštvo saopštilo je da je BIA u saradnji s Tužilaštvom uhapsila jednu osobu zbog postojanja sumnje da je izvršila krivično delo špijunaže. Reč je o licu koje ima državljanstvo Republike Srbije i Hrvatske, a koje je do 1990… »

Vesti dana »