Povezane vesti

Uhapšen osumnjičeni za prebijanje profesora

Uhapšen osumnjičeni za prebijanje profesora

RTV 03.09.2016
PANČEVO - Policija je danas uhapsila Leonarda Pastora (29) iz okoline Pančeva koji se sumnjiči da je 31. avgusta pretukao profesora gimnazije iz Kovačice Gorana Herlinga, a šefica biroa za saradnju s medijima MUP Biljana Popović Ivković je izjavila… »
Identifikovani napadači na profesora iz Kovačice

Identifikovani napadači na profesora iz Kovačice

Moj Novi Sad 03.09.2016
Pančevačka policija je identifikovala Leonarda Pastora (29) iz okoline Pančeva kao osumnjičenog da je pretukao Gorana Herlinga, profesora gimnazije "Mihajlo Pupin" u Kovačiici. Iako su Herlingovi prijatelji, pa i on sam, sumnjali da je Herlinga… »
Herling: Verujem da sam napadnut zbog pisanja

Herling: Verujem da sam napadnut zbog pisanja

N1 Info 03.09.2016
Slučaj profesora engleskog jezika u gimnaziji u Kovačici Gorana Herlinga, koji je pre nekoliko dana brutalno pretučen, u dvorištu svoje kuće, privukao je veliku pažnju javnosti. Profesor ovaj napad dovodi u vezu sa onim što je pisao o dešavanjima… »
Brutalno pretučen profesor Gimnazije iz Kovačice

Brutalno pretučen profesor Gimnazije iz Kovačice

Moj Novi Sad 03.09.2016
Goran Herling, profesor Gimnazije „Mihajlo Pupin” u Kovačici, brutalno je pretučen u četvrtak oko 20 časova u svojoj kući! Njegove kolege kažu da je Herlinga metalnom šipkom prebila grupa muškaraca, te da su ga tukli po glavi, telu, rukama i… »
Uhapšen zbog sumnje da je pretukao profesora u Kovačici

Uhapšen zbog sumnje da je pretukao profesora u Kovačici

N1 Info 03.09.2016
Policija je uhapsila L. P. (29) iz okoline Pančeva zbog sumnje da je pretukao muškarca u Kovačici. Iako MUP nije otkrio identitet pretučene osobe najverovatnije je reč o profesoru Goranu Herlingu koji je brutalno pretučen pre dva dana. U saopštenju… »
Rasvetljen napad na profesora Herlinga: Pretukao ga L.P. (29) iz Pančeva (FOTO)

Rasvetljen napad na profesora Herlinga: Pretukao ga L.P. (29) iz Pančeva (FOTO)

Telegraf 03.09.2016
Sumnja se da je profesor pretučen zbog mišljenja koje iznosi na svojoj Fejsbuk stranici “Nova nada”. Pančevačka policija uhapsila je L. P. (29) iz okoline Pančeva, zbog sumnje da je pretukao profesora Gimnazije “Mihajlo Pupin” u Kovačici… »

Vesti dana »