Povezane vesti

Vučić u Parizu: Plašim se za mir na Balkanu (foto)

Vučić u Parizu: Plašim se za mir na Balkanu (foto)

Večernje novosti 14.09.2016
Srpski premijer Aleksandar Vučić u Parizu dočekan uz najviše državne počasti, a pre susreta sa Valsom poručio: Moj san je carinska unija zemalja u regionu, ali to ne bi bila još jedna Jugoslavija. NE plašim se za budućnost Srbije na ekonomskom… »
Vučić: Danas je bilo divno biti Srbin u Parizu

Vučić: Danas je bilo divno biti Srbin u Parizu

RTS 14.09.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić doputovao je posle podne u Pariz, gde ga je, uz najviše državne počasti, na trgu ispred memorijalnog i muzejskog kompleksa "Dom invalida", dočekao francuski državni sekretar za evropske poslove Arlem Dezir… »
Vučić u Francuskoj: Doček govori sve

Vučić u Francuskoj: Doček govori sve

Mondo 14.09.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić počeo je danas posetu Francuskoj, gde će razgovarati sa predsednikom i premijerom Fransoa Olandom i Manuelom Valsom, kao i s drugim visokim zvaničnicima. Foto: Kancelarija za saradnju sa medijima Vlade Srbije… »
Premijer Vučić: Sanjam carinsku uniju na Balkanu!

Premijer Vučić: Sanjam carinsku uniju na Balkanu!

Pravda 14.09.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da strahuje za stabilnost Zapadnog Balkana i pozvao na formiranje carinske unije sa svim balkanskim državama i teritorijama. - Ne bojim se za našu budućnost u ekonomskom pogledu, ali potrebna nam je… »
"Moj san je carinska unija, ne velika Srbija ili velika Hrvatska"

"Moj san je carinska unija, ne velika Srbija ili velika Hrvatska"

Vesti online 14.09.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da strahuje za stabilnost Zapadnog Balkana i pozvao na formiranje carinske unije sa svim balkanskim državama i teritorijama. - Moj san je da imamo carinsku uniju sa svim balkanskim državama, svim teritorijama, sa… »
Vučić: Moj san je carinska unija na Balkanu

Vučić: Moj san je carinska unija na Balkanu

RTV 14.09.2016
PARIZ - Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da strahuje za stabilnost Zapadnog Balkana i pozvao na formiranje carinske unije sa svim balkanskim državama i teritorijama. "Ne bojim se za našu budućnost u ekonomskom pogledu... ali potrebna… »
Vučić za AFP: Nestabilnost Balkana moj je jedini strah

Vučić za AFP: Nestabilnost Balkana moj je jedini strah

RTS 14.09.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se ne plaši za budućnost Srbije na ekonomskom planu i da je njegov "jedini strah" nestabilnost na Balkanu. "Ne plašim se za budućnost na ekonomskom planu. Nestabilnost regiona je moj jedini strah"… »
Vučić u trodnevnoj poseti Francuskoj

Vučić u trodnevnoj poseti Francuskoj

Beta 14.09.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić boravi od danas u trodnevnoj poseti Francuskoj tokom koje će razgovarati sa predsednikom i premijerom Fransoa Olandom i Manuelom Valsom, kao i s drugim visokim zvaničnicima. Trodnevna poseta srpske delegacije u kojoj… »

Vesti dana »