Povezane vesti

Bajls i Venus: Dobile smo dozvolu za lekove

Bajls i Venus: Dobile smo dozvolu za lekove

Press 14.09.2016
Američka teniserka Venus Vilijams te gimnastičarka Simon Bajls tvrde da su dobila dozvolu (WADA) za terapeutsku upotrebu zabranjenih lekova. foto: b92.net Bajls, koja se uz sestre teniserke Serenu i Venus Vilijams našla u dokumentima koji su procureli… »
Tragom ruskih hakera: Evo kako su američki sportisti imali dozvolu za zabranjene supstance

Tragom ruskih hakera: Evo kako su američki sportisti imali dozvolu za zabranjene supstance

Sportal blic 14.09.2016
Svet sporta uzdrmala je u utorak informacija koju je ruska hakerska grupa "Elegantni medvedi" objavila, a u kojoj se tvrdi da su neki od najpoznatijih američkih olimpijaca nastupali dopingovani na Igrama u Riju. "Blic" je istražio šta se zapravo krije… »
Bajls: Verujem u čist sport

Bajls: Verujem u čist sport

Večernje novosti 14.09.2016
Imam hiperaktivni poremećaj i za to uzimam lekove još od detinjstva. rekla je američka gimanstičarka. Razočarana sam, poštovala sam pravila, rekla je Venus Vilijams. Američka gimnastičarka Simon Bajls rekla je da je uvek poštovala pravila i da… »
Odgovor ruskim hakerima: Ovako su američke zvezde sporta reagovale na navode da se dopinguju

Odgovor ruskim hakerima: Ovako su američke zvezde sporta reagovale na navode da se dopinguju

Sportal blic 14.09.2016
Nakon što je ruska hakerska grupa "Elegantni medvedi" šokirala planetu objavljivanjem podataka o navodnom dopingu američkih sportista na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru, tvrdeći da su dobijeni hakovanjem kompjutera Svetske antidoping agencije… »
Hakeri tvrde su sestre Vilijams dopingovane

Hakeri tvrde su sestre Vilijams dopingovane

Danas 14.09.2016
Čuvene američke teniserke Serena i Venus Vilijams, kao i gimnastičarka Simon Bajls, koristile su doping, ali je Svetska antidoping agencija zataškala tu informaciju, tvrde ruski hakeri koji su „provalili“ na sajt Agenciji i objavili poverljive… »

Vesti dana »