Povezane vesti

Prepušteni sami sebi: Filipović: Umesto da nam pomognu, sabotiraju jedni druge!

Prepušteni sami sebi: Filipović: Umesto da nam pomognu, sabotiraju jedni druge!

Sportal blic 18.09.2016
Naš vaterpolo as Filip Filipović otkrio je šta ga je sve tištilo tokom Olimpijskih igara u Riju, ali i posle njih. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Vaterpolisti su se iz Brazila vratili sa zlatom, ali nije sve bilo idealno. Za svoj oficijelni sajt… »
Kuda ide srpski vaterpolo? Šta kaže Filipović?

Kuda ide srpski vaterpolo? Šta kaže Filipović?

Vesti online 18.09.2016
Prošlo je vreme slavlje, sada se postavljaju pitanja, kako dalje, kuda ide srpski vatepolo? Mnogo bi rekli u ambis, ali...Zlato u Riju je unelo vedrine, svetlo u mraku... Ipak, selektor "delfina" Dejan Savić je rekao više puta da vidi ekipu za naredne… »
Čeka se odluka: Filipović još uvek vaga: Ne znam da li sam spreman da se opet žrtvujem

Čeka se odluka: Filipović još uvek vaga: Ne znam da li sam spreman da se opet žrtvujem

Sportal blic 18.09.2016
Da li će vaterpolo reprezentacija Srbije ostati bez jednog od najboljih igrača? Filip Filpović još uvek nije doneo konačnu odluku. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Filip Filipović Zlato u Riju bilo je kruna njihovih karijera. Osvojili su sve i… »
Jeziva prognoza slavnog vaterpoliste: Srpski sport nije mogao više da potone…

Jeziva prognoza slavnog vaterpoliste: Srpski sport nije mogao više da potone…

Hot sport 18.09.2016
Vaterpolisti Srbije su ove godine doneli dugo čekano olimpijsko zlato, što je, ruku na srce, bilo i očekivano, ako se uzme u obzir da je naša reprezentacija praktično terorisala protivnike na ostalim takmičenjima (prvaci smo Evrope, sveta i… »
Filipović razočaran tri nedelje po povratku iz Rija: Bez Saveza stigli do zlata

Filipović razočaran tri nedelje po povratku iz Rija: Bez Saveza stigli do zlata

Večernje novosti 18.09.2016
Olimpijske igre je osvojila ekipa od 13 igrača, sa stručnim štabom. Sastanak posle poraza od Brazila prekretnica - kaže Filip. FILIP Filipović još nije prelomio da li će se oprostiti od reprezentacije, s kojom je osvojio sve što je moglo da se… »

Vesti dana »