Povezane vesti

Dodiku zabranjuju političko delovanje?

Dodiku zabranjuju političko delovanje?

Vesti online 19.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da se neće povući čak i ukoliko visoki predstavnik međunarodne zajednice pokrene "bonska ovlašćenja" i zabrani mu političko delovanje. - Bonska ovlašćenja i kada su ranije masovno… »
Incko: Referendum nema pravnu snagu

Incko: Referendum nema pravnu snagu

N1 Info 19.09.2016
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Valentin Incko izjavio je da je održavanje referenduma u Republici Srpskoj još uvek hipotetičko pitanje i dodao da i ako bude održan, njegove odluke neće imati ustavnu i pravnu snagu… »
Dodik: Ne povlačim se i ako mi zabrane politički rad

Dodik: Ne povlačim se i ako mi zabrane politički rad

Al Jazeera 19.09.2016
Predsjednik bh. entiteta izjavio je da se neće povući čak i ukoliko visoki predstavnik pokrene 'bonske ovlasti'. Predsjednik bh. entiteta Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se neće povući čak i ukoliko visoki predstavnik međunarodne… »
Incko: Referendum još hipotetičko pitanje

Incko: Referendum još hipotetičko pitanje

RTV 19.09.2016
SARAJEVO - Visoki predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Valentin Incko izjavio je danas da je održavanje referenduma u Republici Srpskoj još hipotetičko pitanje, da do tog događaja ima sedam dana, i ukazao da su odluke ustavnog suda… »
Dodik: Ne povlačim se čak i ako mi zabrane političko delovanje!

Dodik: Ne povlačim se čak i ako mi zabrane političko delovanje!

Pravda 19.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da se neće povući čak i ukoliko visoki predstavnik međunarodne zajednice pokrene "bonska ovlašćenja" i zabrani mu političko delovanje. "Bonska ovlašćenja i kada su ranije masovno… »
Dodik: Ne znam šta bi Incko mogao da potegne

Dodik: Ne znam šta bi Incko mogao da potegne

Blic 19.09.2016
Milorad Dodik, predsednik RS je danas na pitanje da li veruje da će visoki predstavnik u BiH, Valentin Incko, ove sedmice posegnuti za bonskim ovlaštenjima, rekao da su bonska ovlaštenja, i kada su ranije masovno primenjivana, primenjivana… »
Incko: Referendum u RS neće imati pravnu snagu

Incko: Referendum u RS neće imati pravnu snagu

Blic 19.09.2016
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH, Valentin Incko je kazao danas da je održavanje referenduma u Republici Srpskoj još uvek hipotetičko pitanje te da do tog događaja još uvek ima sedam dana, te podvukao da su odluke Ustavnog suda u bilo… »
Incko: Odluke Ustavnog suda obavezujuće u svakoj zemlji

Incko: Odluke Ustavnog suda obavezujuće u svakoj zemlji

RTS 19.09.2016
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Valentin Incko rekao je da je održavanje referenduma u Republici Srpskoj još hipotetičko pitanje i da do tog događaja ima još sedam dana. Valentin Incko je naglasio da su odluke Ustavnog… »
Dodik: Upoznaću Putina sa aktuelnom situacijom u BiH

Dodik: Upoznaću Putina sa aktuelnom situacijom u BiH

RTS 19.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je njegov predstojeći susret sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom kontinuitet i da će ga tom prilikom upoznati sa nezakonitim radom visokog predstavnika. Dodik je još jednom pozvao sve… »
Sastanak s Putinom – izlazna strategija?

Sastanak s Putinom – izlazna strategija?

Dojče vele 19.09.2016
Ustavni sud BiH odbacio je apelaciju skupštine RS da se poništi presuda po kojoj je 9. januar proglašen neustavnim. I pored brzog reagovanja međunarodnih predstavnika, iz RS stižu poruke da će referendum biti održan. Ustavni sud Bosne i Hercegovine… »
Igranje vatrom na buretu baruta

Igranje vatrom na buretu baruta

Vesti online 19.09.2016
Sarajevo nastavlja da se igra vatrom! Odlučujući o zahtevu bošnjačkog člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića i još nekoliko bošnjačkih poslanika u Parlamentu BiH, Ustavni sud je doneo odluku kojom se zabranjuje referendum o Danu Republike… »

Vesti dana »