Povezane vesti

Neverovatno: Škotlanđanke se napile i predale meč Srbiji!

Neverovatno: Škotlanđanke se napile i predale meč Srbiji!

Sportski žurnal 20.09.2016
Omladinke Srbije bez borbe su stigle do prvog mesta u grupi 4 prvog kruga kvalifikacija za Prvenstvo Evrope u Severnoj Irskoj, sledećeg leta. Posle sigurnih pobeda nad Kiprom i domaćinom Albanijom, izabranice selektora Lidije Stojkanović trebalo je da… »
Škotlanđanke predale mec Srpkinjama zbog pijanstva?

Škotlanđanke predale mec Srpkinjama zbog pijanstva?

Press 20.09.2016
Ženska omladinska reprezentacija Srbije izborila je plasman u elitnu rundu kvalifikacija za Evropski šampionat, ali nije odigrala poslednji meč na turniru u Albaniji protiv Škotske, navodno zbog mamurluka rivalskih igarčica. foto: tanjug.rs Ženska… »
Tri sam noći spojila, rekord sam oborila: Škotkinje zbog teškog pijanstva predale meč Srpkinjama

Tri sam noći spojila, rekord sam oborila: Škotkinje zbog teškog pijanstva predale meč Srpkinjama

Mozzart sport 20.09.2016
Bizaran razlog neodigravanja kvalifikacionog meča omladinskih ženskih reprezentacija. Ženska fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina osvojila je prvo mesto na kvalifikacionom turniru u Alabaniji. Naše omladinke su bile bolje od domaćina (9:0), a… »
Verovali ili ne: Srpkinjama predale pijane rivalke

Verovali ili ne: Srpkinjama predale pijane rivalke

Mondo 20.09.2016
Neverovatna vest stiže nam iz Albanije. Foto: Guliver/Getty images/Thinkstock Omladinska ženska fudbalska reprezentacija Srbije stigla je kući pevajući. Turnir prvog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Albaniji završile su sa maksimalnim… »
Škotlanđanke predale meč fudbalerkama Srbije jer su bile pijane

Škotlanđanke predale meč fudbalerkama Srbije jer su bile pijane

Radio 021 20.09.2016
Ženska fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina osvojila je prvo mesto na kvalifikacionom turniru za EP. Srpske omladinske su posle lakih 9:0 protiv Albanije, savladale Škotsku službenim rezultatom 3:0 i našle se u sledećoj fazi. Turnir je igran… »
Srpkinje ostale bez rivala zbog pijanstva!?

Srpkinje ostale bez rivala zbog pijanstva!?

Vesti online 20.09.2016
Ženska fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina je osvojila prvo mesto na kvalifikacionom turniru u albanskom gradu Durešu za Evropsko prvenstvo 2017. godine. Naše fudbalerke su pobedile Kipranke rezultatom 3:0, pa domaćina sa 9:0, dok… »
Ludilo: Srbija dobila Škotsku sa 3:0, ali nećete verovati kako!

Ludilo: Srbija dobila Škotsku sa 3:0, ali nećete verovati kako!

Hot sport 20.09.2016
U Albaniji se igra kvalifikacioni turnir EP-a za žene, a Srbija je zbog bizarnog razloga slavila protiv Škotske, službenim rezultatom 3:0. Prvo je Srbija pre neki dan pregazila Albaniju sa 9:0, a onda su i devojke iz Škotske slavile i to sa… »

Vesti dana »