Povezane vesti

Nikolić: Ovde nećete naći partnere za rat

Nikolić: Ovde nećete naći partnere za rat

Dnevnik 22.09.2016
– U Srbiji više nećete naći partnera za rat, već isključivo za mir i dobre odnose, ali sve je moguće, uvek negde postoji neka luda glava – rekao je. predsednik Srbije Tomislav Nikolić. – Kao što se ne bismo mešali bilo kome drugom ko… »
Nikolić: Rat je najveća ludost

Nikolić: Rat je najveća ludost

Danas 22.09.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Ćupriji da su u Srbiji svi svesni da je rat najveća ludost i da treba da budemo oprezni da nas nešto ne bi iznenadilo. Srbija je učinila najviše za mir i stabilnost na Balkanu i odražavamo dobre… »
Nikolić: Naša vina prepoznata u svetu

Nikolić: Naša vina prepoznata u svetu

RTV 22.09.2016
KRAGUJEVAC - Berba grožđa u vinogradima u Šumadiji i Pomoravlju je otpočela. Najveći vinograd u Centralnoj Srbiji nalazi se u selu Dobričevo kod Ćuprije a predsednik Srbije Tomislav Nikolić prisustvovao je početku berbe i tom prilikom naglasio da… »
Nikolić: Godina je bila rodna

Nikolić: Godina je bila rodna

Beta 22.09.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić prisustvovao je danas početku berbe groždja na plantaži "Rubina" u Dobričevu kod Ćuprije, probao groždje i ocenio da je godina bila rodna. "Vinograd zahteva ogroman rad i trud. Ja sam sebi formirao jedan mali… »
"NATO je shvatio da ne treba da zvecka oružjem"

"NATO je shvatio da ne treba da zvecka oružjem"

Vesti online 22.09.2016
Predsednik Tomislav Nikolić izjavio je da je NATO shvatio da ne sme da se meša u odnose drugih država i ne sme da zvecka oružjem. - Mi znamo da NATO ima oružje, ne treba uopšte niko da nas na to podseća. Nas samo interesuje da li je spreman da ga… »
"Srbija je faktor mira, ali ima i ludih glava"

"Srbija je faktor mira, ali ima i ludih glava"

Mondo 22.09.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić, izjavio je danas da će Srbija i nadalje biti apsolutni faktor mira i stabilnosti na Balkanu, makar koliko nas to koštalo. Neko će možda misliti da se bojimo, da smo slabi, "mi nismo slabi, ali snagu danas znatno… »

Vesti dana »