Povezane vesti

Incko: Posle održavanja referenduma nisu isključene sankcije

Incko: Posle održavanja referenduma nisu isključene sankcije

N1 Info 23.09.2016
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH Valentin Incko izjavio je da su moguće sankcije za one koji organizuju referendum u Republici Srpskoj. "Moram održati sastanak Saveta za sprovođenje mira (PIK). Mislim da ćemo govoriti o tome, da bi… »
Dodik: Incko se dodvorava sarajevskoj čaršiji

Dodik: Incko se dodvorava sarajevskoj čaršiji

Slobodna Evropa 23.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da se visoki predstavnik u BiH Valentin Incko dodvorava "sarajevskoj čaršiji". Komentarišući Inckovu izjavu da su moguće sankcije za one koji organizuju referendum u Republici Srpskoj, Dodik je… »
Dodik poručio: Ne zanimaju me Inckove frustracije

Dodik poručio: Ne zanimaju me Inckove frustracije

Vesti online 23.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da se visoki predstavnik u BiH Valentin Incko svojim pretnjama sankcijama vlastima RS nakon referenduma zapravo dodvorava "sarajevskoj čaršiji". Dodik je za "Nezavisne", komentarišući Inckovu… »
Incko: Moguće sankcije zbog referenduma u RS

Incko: Moguće sankcije zbog referenduma u RS

Večernje novosti 23.09.2016
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH Valentin Incko izjavio je da su moguće sankcije za one koji organizuju referendum u Republici Srpskoj. SARAJEVO/BANjALUKA - Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH Valentin Incko izjavio je da su… »
Dodik poručio: Ne zanimaju me frustracije Valentina Incka

Dodik poručio: Ne zanimaju me frustracije Valentina Incka

Telegraf 23.09.2016
Incko je ranije danas zapretio sankcijama vlastima u RS koje organizuju referendum o Danu Republike u tom entitetu. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je večeras da se visoki predstavnik u BiH Valentin Incko svojim pretnjama sankcijama… »
Incko preti: RS čekaju sankcije

Incko preti: RS čekaju sankcije

Mondo 23.09.2016
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko zapretio je danas da će nakon održavanja referenduma u Republici Srpskoj uslediti sankcije za vlasti u RS, odnosno za one koji su sprovođenjem referenduma o Danu RS počinili krivično delo. Foto: Anadolija/Esmir… »
Incko: Svi koji učestvuju u organizovanju referenduma biće kažnjeni!

Incko: Svi koji učestvuju u organizovanju referenduma biće kažnjeni!

Pravda 23.09.2016
Visoki predstavnik u BiH, Valentin Incko, najavio je da su, nakon održavanja referenduma u Republici Srpskoj moguće sankcije za vlasti u Republici Srpskoj, odnosno za one koji su “sprovođenjem referenduma o Danu Republike Srpske počinili krivično… »
Dodik: Ne zanimaju me frustracije Valentina Incka

Dodik: Ne zanimaju me frustracije Valentina Incka

RTS 23.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da se visoki predstavnik u BiH Valentin Incko svojim pretnjama sankcijama vlastima RS nakon referenduma zapravo dodvorava "sarajevskoj čaršiji"“. Dodik je za Nezavisne, komentarišući Inckovu… »
A evo šta Dodik poručuje Incku...

A evo šta Dodik poručuje Incku...

Mondo 23.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je večeras da se visoki predstavnik u BiH Valentin Incko svojim pretnjama sankcijama vlastima RS nakon referenduma zapravo dodvorava "sarajevskoj čaršiji." Foto: Vedran Ševčuk, mondo.ba Dodik je za… »
Incko preti: Posle referenduma sankcije za RS

Incko preti: Posle referenduma sankcije za RS

Vesti online 23.09.2016
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko zapretio je da će posle održavanja referenduma u Republici Srpskoj uslediti sankcije za vlasti u RS, odnosno za one koji su sprovođenjem referenduma o Danu RS počinili krivično delo. - Ja mislim da su sankcije… »
Incko najavio sankcije za vlast u RS

Incko najavio sankcije za vlast u RS

Slobodna Evropa 23.09.2016
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko najavio je da će nakon održavanja referenduma u Republici Srpskoj uslediti sankcije za vlasti u RS, odnosno za one koji su sprovođenjem referenduma o Danu RS počinili krivično delo. “Ja mislim da su sankcije… »
Incko najavio sankcije za vlast u RS

Incko najavio sankcije za vlast u RS

RTV 23.09.2016
SARAJEVO - Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko zapretio je danas da će nakon održavanja referenduma u Republici Srpskoj uslediti sankcije za vlasti u RS, odnosno za one koji su sprovođenjem referenduma o Danu RS počinili krivično delo. "Ja mislim… »
Incko najavio sankcije: „Odgovaraće svi koji su učestvovali u provođenju referenduma“

Incko najavio sankcije: „Odgovaraće svi koji su učestvovali u provođenju referenduma“

Blic 23.09.2016
Visoki predstavnik u BiH, Valentin Incko, inajavio je da su, nakon održavanja referenduma u Republici Srpskoj moguće sankcije za vlasti u RS, odnosno za one koji su "sprovođenjem referenduma o Danu RS počinili krivično delo". - Mislim da su sankcije… »

Vesti dana »