Povezane vesti

Darko Šarić: Neka dokažu da sam kriv

Darko Šarić: Neka dokažu da sam kriv

Dnevnik 26.09.2016
U Specijalnom sudu u Beogradu juče je počelo ponovljeno suđenje Darku Šariću i ostalim optuženima za šverc 5,7 tona kokaina iz Latinske Amerike u Zapadnu Evropu. U kratkom izjašnjenju o krivici Šarić je rekao da mu optužnica deluje kao „lepo… »
Šarić: Optužnica je samo jedna lepa pričica

Šarić: Optužnica je samo jedna lepa pričica

Večernje novosti 26.09.2016
Darko Šarić na ponovljenom procesu svedočio pred Specijalnim sudom. Od sada ću da govorim: “Neka dokažu da sam kriv”. SAMO sam jezički razumeo optužnicu. To je jedna lepa pričica, napravljena bez ijednog dokaza i na osnovu izjava lažnih… »
Šarić ponovo odbacio krivicu

Šarić ponovo odbacio krivicu

Politika 26.09.2016
Novo suđenje počelo kratkim izjašnjavanjem optuženih posle čega su započela uvodna izlaganja tužilaštva i odbrane. Novo suđenje Darku Šariću, po sedam optužnica za šverc 5,7 tona kokaina iz Južne Amerike u Evropu počelo je pred Specijalnim… »
Suđenje za šverc kokaina: Šarić: Ovo je lepa priča bez ikakvih dokaza

Suđenje za šverc kokaina: Šarić: Ovo je lepa priča bez ikakvih dokaza

Blic 26.09.2016
Na početku ponovljenog sudjenja Darku Šariću i ostalim optuženim za šverc 5,7 tona kokaina iz Latinske Amerike u zapadnu Evropu, tužilaštvo je danas saopštilo da ostaje pri svim ranije izvedenim dokazima uključući i prisluškivane telefonske… »
Šarić: Ne razumem za šta me terete, neka dokažu da sam kriv

Šarić: Ne razumem za šta me terete, neka dokažu da sam kriv

RTS 26.09.2016
Na početku ponovljenog suđenja Darku Šariću i ostalim optuženim za šverc 5,7 tona kokaina iz Latinske Amerike u zapadnu Evropu, tužilaštvo je saopštilo da ostaje pri svim ranije izvedenim dokazima uključujući i prisluškivane telefonske… »
Šarić negirao krivicu na početku ponovljenog suđenja

Šarić negirao krivicu na početku ponovljenog suđenja

Novi magazin 26.09.2016
Ponovljeno suđenje Darku Šariću i ostalima iz grupe koja je optužena za krijumčarenje 5,7 tona kokaina iz država Latinske Amerike u Zapadnu Evropu, počelo je danas u Specijalnom sudu u Beogradu. Šarić i još 12 optuženih u sudnici odbacili su… »
Darko Šarić na ponovljenom suđenju negirao da je švercovao 5,7 tona kokaina

Darko Šarić na ponovljenom suđenju negirao da je švercovao 5,7 tona kokaina

Nova ekonomija 26.09.2016
Ponovljeno suđenje Darku Šariću i ostalima iz grupe koja je optužena za krijumčarenje 5,7 tona kokaina iz država Latinske Amerike u Zapadnu Evropu, počelo je danas u Specijalnom sudu u Beogradu. Šarić i još 12 optuženih u sudnici odbacili su… »
Počinje ponovljeno suđenje Darku Šariću

Počinje ponovljeno suđenje Darku Šariću

Radio 021 26.09.2016
Ponovljeno suđenje Darku Šariću i optuženima za šverc 5,7 tona kokaina iz Latinske Amerike u zapadnu Evropu počeće u ponedeljak Specijalnom sudu u Beogradu. Glavni pretres u tom postupku je zakazan i za sutra i sredu. Osim Šarića, suđenje će se… »

Vesti dana »