Povezane vesti

Radonjić: Spremni dočekujemo start sezone i meč sa MZT-om

Radonjić: Spremni dočekujemo start sezone i meč sa MZT-om

Dnevnik 26.09.2016
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić izjavio je danas da je turnir na Kritu dosta poslužio ekipi da se spremi za novu sezonu i dodao da neće biti lako na premijeri protiv MZT-a iz Skoplja. Aktuelni regionalni i srpski šampion danas je… »
Radonjić: Jake provere, ima i dobrih i loših stvari

Radonjić: Jake provere, ima i dobrih i loših stvari

Hot sport 26.09.2016
Dejan Radonjić, trener košarkaša Crvene zvezde, rekao je po povratku u Beograd sa pripremnog turnira na Kritu gde je Zvezda zauzela treće mesto, da je ovo bila dobra provera. – Turnir na Kritu bio je izuzetno značajan za nas, imali sme dve vrlo… »
Radonjićevi utisci posle Olimpijakosa i Hapoela

Radonjićevi utisci posle Olimpijakosa i Hapoela

Mozzart sport 26.09.2016
„Na startu Jadranske lige čeka nas izuzetno motivisana ekipa MZT-a, poručio strateg Zvezde. Košarkaši Crvene zvezde vratili su se u ponedeljak oko 11 časova iz Grčke, gde su na izuzetno jakom turniru na Kritu, zauzeli treće mesto u konkurenciji… »
Radonjić o turniru na Kritu i početku ABA lige: Utakmice u Grčkoj su mi dale uvid u dobre i u loše stvari

Radonjić o turniru na Kritu i početku ABA lige: Utakmice u Grčkoj su mi dale uvid u dobre i u loše stvari

Večernje novosti 26.09.2016
Najvažnije od svega je da smo iskoristili ovaj turnir na najbolji mogući način, i da nakon mečeva spremniji dočekujemo početak sezone - rekao je trener Zvezde. Košarkaši Crvene zvezde u ponedeljak su doputovali u Beograd sa Krita, gde su minulog… »
Radonjić: Video sam dobro i loše na Kritu

Radonjić: Video sam dobro i loše na Kritu

Mondo 26.09.2016
Trener crveno-belih zadovoljan urađenim u poslednjoj fazi priprema za start sezone. "Svakako smo spremniji nakon turnira u Grčkoj" Foto: MN Press Posle trodnevnog učešća na jakom turniru u Grčkoj, košarkaši Crvene zvezde mts vratili su se u… »
Radonjić: "Ambiciozan i kvalitetan rival već na startu ABA lige"

Radonjić: "Ambiciozan i kvalitetan rival već na startu ABA lige"

Sportske.net 26.09.2016
Trener košarkaša Crvene zvezde mts Dejan Radonjić rekao je da mu je turnir na Kritu poslužio da stekne uvid u nedostatke svog tima, a osvrnuo se i na prvog rivala koji crveno-bele čeka na startu nove sezone. Košarkaški klub Crvena zvezda mts… »
Radonjić: Turnir na Kritu mi je dao uvid i u dobre i u loše stvari

Radonjić: Turnir na Kritu mi je dao uvid i u dobre i u loše stvari

Sportal blic 26.09.2016
Košarkaši Crvene zvezde mts vratili su se u ponedeljak oko 11 časova iz Grčke, gde su na izuzetno jakom turniru na Kritu zauzeli treće mesto u konkurenciji sa Anadolu EFES-om, Olimpijakosom i Hapoelom iz Jerusalima. Trener crveno-belih Dejan… »

Vesti dana »