Povezane vesti

Alegri nakon pobede u Zagrebu: Odigrali smo odgovorno

Alegri nakon pobede u Zagrebu: Odigrali smo odgovorno

Hot sport 28.09.2016
Masimo Alegri, trener Juventusa, zadovoljan je trijumfom svoje ekipe nad Dinamom, ali još više samim nastupom. – Dobro smo igrali, nismo ih potcenili. Zato smo pobedili sa četiri gola razlike, što će nam značiti u raspletu grupe. Može i bolje… »
Zidan nezadovoljan rezultatima: Frustriran sam, ovo nismo zaslužili

Zidan nezadovoljan rezultatima: Frustriran sam, ovo nismo zaslužili

Večernje novosti 28.09.2016
Odigrlai smo dobar meč kako u napadu tako i u odbrani, sve je bilo kako smo želeli, osim trećeg remija u nizu - priča trener Reala. Madridskom Realu nikako ne ide. Posle samo dva osvojena boda u Primeri (1:1 protiv Viljareala i 2:2 sa Las Palmasom) su… »
Za najboljeg fudbalera prvog dana 2. kola Lige šampiona verovatno niste ni čuli

Za najboljeg fudbalera prvog dana 2. kola Lige šampiona verovatno niste ni čuli

Sportal blic 28.09.2016
Fudbaleri Kopenhagena deklasirali su ekipu Briža (4:0) u meču drugog kola Lige šampiona, a pravi heroj domaćina bio je švedski fudbaler Ludvig Augustinson. Foto: Instagram / Promo Ludvig Augustinson On je u pobedi protiv šampiona Belgije odigrao… »
Posle duela sa borusijom: Rodrigez: Pravedno bi bilo da smo mi pobedili

Posle duela sa borusijom: Rodrigez: Pravedno bi bilo da smo mi pobedili

Sportal blic 28.09.2016
Fudbaler madridskog Reala Džejms Rodrigez smatra je da je njegov tim zaslužio pobedu u Dortmundu protiv Borusije u utakmici drugog kola Lige šampiona. Foto: Instagram / Promo Marselo i Hames Rodrigez Branioci trofeja bili su na korak od trijumfa na… »
Zidan: Tužan sam!

Zidan: Tužan sam!

Mozzart sport 28.09.2016
Francuski stručnjak smatra da je Real zaslužio više od remija u Dortmundu. Borusija Dortmund uspela je da ostane neporažena protiv madridskog Reala u Ligi šampiona, a trener kraljevskog kluba Zinedin Zidan, blago rečeno, nije bio zadovoljan ishodom… »
Čeka ga suspenzija: Sudiji je promaklo, ne i kamerama: Ronaldo probao da šutne rivala! /video/

Čeka ga suspenzija: Sudiji je promaklo, ne i kamerama: Ronaldo probao da šutne rivala! /video/

Sportal blic 28.09.2016
Kristijano Ronaldo je jedan od najboljih na planeti kada se radi o onome šta ume sa fudbalskom loptom u takmičarskim mečevima, ali "kratak fitilj" mogao bi skupo da ga košta. Foto: Tanjug/AP Kristijano Ronaldo na meču sa Borusijom U utakmici 2. kola… »
Širle sačuvao tradiciju

Širle sačuvao tradiciju

Danas 28.09.2016
Najveću pažnju privukao je meč Borusija Dortmund - Real, koliko zbog kvaliteta i renomea rivala, toliko i zbog sukoba između Zinedina Zidana i Kristijana Ronalda. Prvi gol u sinoćnjem programu delo je baš Kristijana Ronalda u 17. minutu. On je posle… »
Bez većih iznenađenja u Ligi šampiona

Bez većih iznenađenja u Ligi šampiona

Danas 27.09.2016
U prvim utakmicama drugog kola Lige šampiona nije bilo većih iznenađenja, a maksimalan učinak u grupama E, F, G i H ima samo engleski šampion Lester, koji je večeras na svom terenu savladao Porto sa 1:0. Najzanimljivije je bilo u Dortmundu, gde je… »
LŠ: Dortmund uzeo bod Realu, Juventus se prošetao kroz Zagreb

LŠ: Dortmund uzeo bod Realu, Juventus se prošetao kroz Zagreb

Večernje novosti 27.09.2016
Fudbaleri Reala i Borusije iz Dortmunda su u derbiju večeri odigrali nerešeno - 2:2, dok su ubedljive pobede ostvarili Juventus protiv Dinama (4:0), odnosno Kopenhagen koji je istim rezultatom slavio protiv Briža. Fudbaleri Juventusa pobedili su… »
Širle pokvario pomirenje Ronalda i Zidana, nova bolna lekcija Dinamu!

Širle pokvario pomirenje Ronalda i Zidana, nova bolna lekcija Dinamu!

Sportal blic 27.09.2016
Ništa od duple pobede za Real! Borusija Dortmund je u finišu izvukla remi od 2:2 u Nemačkoj, u meču u kom su se Zinedin Zidan i Kristijano Ronaldo pomirili. Sa druge strane, razloge za zadovoljstvo imaju u Lesteru. "Lisice" su u 2. kolu Lige šampiona… »
"Radost" sa trenerom: Najhladniji pozdrav Zidana i Ronalda posle gola /video/

"Radost" sa trenerom: Najhladniji pozdrav Zidana i Ronalda posle gola /video/

Sportal blic 27.09.2016
Kristijano Ronaldo zatresao je mrežu Borusije Dortmund u 17. minutu u Ligi šampiona, a pogodak je proslavio sa trenerom Zinedinom Zidanom. Cristiano Ronaldo Goal - Dortmund0-1Real Madrid 27.09.2016 - https://t.co/x3MsVpoBM5 с помощью… »

Vesti dana »