Povezane vesti

Vijeira: Kritikovali bi me i da sam dao tri

Vijeira: Kritikovali bi me i da sam dao tri

Večernje novosti 29.09.2016
Ne vole svi ni Mesija i Ronalda, zašto bih ja bio izuzetak. Tek ću pričati sa upravom o novom ugovoru, kaže napadač Crvene zvezde Ugo Vijeira. UGOVijeira se ispromašivao kao nikad u derbiju sa Vojvodinom. Golgeter Crvene zvezde imao je četiri… »
Vijeira: Kritikuju i Ronalda i Mesija, nemam problem s tim

Vijeira: Kritikuju i Ronalda i Mesija, nemam problem s tim

Press 29.09.2016
Fudbaler Crvene zvezde Ugo Vijeira izjavio je da ga kritike ne pogađaju nakon što na nekoliko utakmica nije bio na svom nivou i poručio da ima veliki motiv da kao najbolji strelac Superlige odbrani titulu prvaka Srbije. foto: tanjug.rs Fudbaler Crvene… »
Hugo Vijeira: Kritikuju Ronalda i Mesija, zašto ne bi i mene!

Hugo Vijeira: Kritikuju Ronalda i Mesija, zašto ne bi i mene!

Hot sport 29.09.2016
Napadač Crvene zvezde Hugo Vijeira je u golgeterskoj krizi, a kako kaže ne dotiču ga kritike navijača na društvenim mrežama, jer ih i ne prati. – Ne pratim društvene mreže, znam da ima kritika svuda. Da sam postigao golove protiv Vojvodine… »
Kritikuju i Ronalda i Mesija...

Kritikuju i Ronalda i Mesija...

Mozzart sport 29.09.2016
"Nemam problem s tim, kritika će uvek biti", poručuje Ugo Vijeira. Napadač Crvene zvezde Ugo Vijeira izjavio je da ga kritike ne pogađaju nakon što na nekoliko utakmica nije bio na svom nivou i poručio da ima veliki motiv da kao najbolji strelac… »
Vijeira: Kritike me ne pogađaju, bitne su pobede

Vijeira: Kritike me ne pogađaju, bitne su pobede

Mondo 29.09.2016
Napadač Crvene zvezde veruje da će uskoro opet biti na nivou iz prošle sezone. Sa 20 golova u Superligi prošle sezone i šest u dosadašnjih 10 kola (igrao u sedam utakmica), Ugo Vijeira je bez dileme trenutno najbolji napadač Crvene zvezde… »

Vesti dana »