Povezane vesti
Oporavak tražnje za kreditima u Srbiji
SEEbiz 03.10.2016
BEOGRAD - Kamate na stambene kredite pale su sa 4,16 odsto u decembru na 3,94 odsto u avgustu, dok su na potrošačke kredite kamate pale sa 9,38 na 8,37 odsto. Možda na prvi pogled iz ovih podataka i ne deluje da su krediti naročito pojeftinili, ali… »
Građani Srbije bankama duguju 6,76 milijardi evra
Danas 03.10.2016
Najviše rastu krediti za refinansiranje, jer građani menjaju skupe dugove po karticama i dozvoljenim minusima i starim kreditima za povoljnije zajmove koje banke danas nude * Blagi rast i kod stambenih kredita. Ova godina je dobra za banke. Za prvih… »
Vesti dana »

Huligani napali studente blokadere, uhapšena dvojica! Pogledajte jezivi snimak: Očekuje se intervencija policije i žandarmerije (video)
Kurir pre 47 minutajoš 93 povezane

Studenti objavili kraj protesta 15. za 15, pozvali kolege i redare da se povuku zbog incidenata kod Skupštine
RTS pre 48 minutajoš 130 povezanih

Kod Pravnog fakulteta Žandarmerija, građani se kreću centralnim gradskim ulicama
Insajder pre 2 satajoš 33 povezane

Nišlije organizovale demonstracije podrške studentskom protestu u Beogradu
Beta pre 1 satjoš 63 povezane

MUP: Više incidenata u Beogradu, građani odmah da prestanu da napadaju policiju
Beta pre 1 satjoš 26 povezanih