Povezane vesti

Vest iz boksa: Svetski šampion ostaje bez bokserske legitimacije

Vest iz boksa: Svetski šampion ostaje bez bokserske legitimacije

Hot sport 05.10.2016
Svetski prvak u teškoj kategoriji Britanac Tajson Fjuri mogao bi da izgubi dozvolu za boksovanje pošto je priznao da uzima kokain, preneli su danas britanski mediji. Fjuri, koji je u ponedeljak objavio da se povlači, a tri sata kasnije to demantovao… »
Tajson Fjuri bi mogao da izgubi dozvolu

Tajson Fjuri bi mogao da izgubi dozvolu

Beta 05.10.2016
Svetski prvak u teškoj kategoriji Britanac Tajson Fjuri mogao bi da izgubi dozvolu za boksovanje pošto je priznao da uzima kokain, preneli su danas britanski mediji. Fjuri, koji je u ponedeljak objavio da se povlači, a tri sata kasnije to demantovao… »
Fjuri koristio kokain kako bi se izborio s depresijom

Fjuri koristio kokain kako bi se izborio s depresijom

Beta 05.10.2016
Bokserski šampion sveta u teškoj kategoriji, Britanac Tajson Fjuri  rekao je danas da je koristio kokain i alkohol kako bi se suočio sa bipolarnim poremećajem. Britanski bokser nije se borio od novembra prošle godine kada je pobedio… »
Od kralja ringa do kralja kokaina

Od kralja ringa do kralja kokaina

Mondo 05.10.2016
Bokserski šampion sveta u teškoj kategoriji Tajson Fjuri otkrio je da pati od depresije i da je zbog toga počeo da konzumira alkohol i drogu. Foto: AP Photo/ Martin Meissner Tajson Fjuri ima ozbiljne probleme. On tvrdi mentalne. Zbog toga ne trenira… »
"Kokain mi pomaže da pobedim depresiju"

"Kokain mi pomaže da pobedim depresiju"

Vesti online 05.10.2016
Šampion sveta u boksu u teškoj kategoriji Tajson Fjuri otkrio je da pati od depresije i da je zbog toga počeo da konzumira kokain. Fjuri je dodao da je pretrpeo ozbiljne mentalne probleme i da je iz tih razloga ne trenira još od maja, već da se odao… »
Teška depresija: Fjuri na dnu posle kokaina: Ne želim da živim, nadam se da će me neko ubiti!

Teška depresija: Fjuri na dnu posle kokaina: Ne želim da živim, nadam se da će me neko ubiti!

Sportal blic 05.10.2016
Svetski prvak u boksu Tajson Fjuri (28) je silnim skandalima pljunuo na boks, sport koji mu je toliko toga dao. Bez ikakvih problema je priznao da je uzimao kokain, i to u velikoj meri. Međutim, za to je imao "opravdanje". Foto: Reuters Tajson Fjuri… »
Tajson Fjuri: Kokain mi pomaže kod depresije!?

Tajson Fjuri: Kokain mi pomaže kod depresije!?

Mozzart sport 05.10.2016
Ciganski ratnik izjavio da mrzi boks i da pati od psihičkih poremećaja. Otkrio da zbog porekla ima još više problema u životu od kako je šampion. Osramoćeni svetski profesionalni šampion u teškoj kategoriji, Tajson Fjuri u intervjuu za magazin… »
Sonders: ''Plašim se da Fjuri neće dočekati 30. godinu bez boksa''

Sonders: ''Plašim se da Fjuri neće dočekati 30. godinu bez boksa''

Sportske.net 05.10.2016
Prijatelji i saradnici Tajsona Fjurija izrazili su zabrinutost za njegovo zdravlje, a jedan od njih je rekao da bez boksa taj šampion sveta u teškoj kategoriji neće dočekati 30. rodjendan. Fjuri je novembra prošle godine šokirao svet boksa kada je… »

Vesti dana »