Povezane vesti
Hrvatski veterani neće na razgovor sa srpskim
N1 Info 06.10.2016
Invalidi Domovinskog rata ne prihvataju razgovore sa srpskim veteranima sve dok Srbija ne prizna da je izvela agresiju na Hrvatsku i ne pokloni se žrtvama, kao i dok se ne pronađu nestali, izjavio je predsednik Udruženja hrvatskih vojnih invalida… »
Đakić: Razgovori kada Srbija prizna agresiju
Al Jazeera 06.10.2016
Predsjednik HVIDRA-e smatra da je politika Srbije i njenih veterana i danas jednaka onoj iz vremena rata u Hrvatskoj. Invalidi Domovinskog rata ne prihvataju nikakve razgovore s ratnim veteranima iz Srbije sve dok ta zemlja ne prizna da je izvela agresiju… »
Hrvat poručio: Srpski veterani, Vučić, Nikolić - svi su četnici!
Vesti online 06.10.2016
Predsednik Hvidre Josip Đakić poručio je da invalidi Domovinskog rata ne prihvataju nikakve razgovore sa srpskim ratnim veteranima sve dok Srbija ne prizna da je izvela agresiju na Hrvatsku i ne pokloni se žrtvama, te dok se ne pronađu nestali… »
Vesti dana »

BLOG „Cela Srbija“ se slila u Beograd, na Slaviji u toku govori – žena probala da otme mikrofon
N1 Info pre 1 minutjoš 61 povezana

BLOG UŽIVO „Hajde zajedno da probudimo Srbiju“: Studenti se obraćaju nepreglednoj masi ljudi na Slaviji, blokiran ceo centar Beograda
Nova pre 1 minutjoš 107 povezanih

MUP: Određeno zadržavanje osumnjičenom da je u Žarkovu automobilom oborio tri osobe
RTV pre 3 satajoš 36 povezanih

Kiša i pad temperature ne utječu na atmosferu studenata ispred Narodne skupštine
Al Jazeera pre 1 satjoš 43 povezane