Povezane vesti

FOTO ubod: Grobari će poludeti kad saznaju ko im je doneo sreću večeras (FOTO)

FOTO ubod: Grobari će poludeti kad saznaju ko im je doneo sreću večeras (FOTO)

Hot sport 07.10.2016
Košarkaši Partizana savladali su ekipu Cibone u meči trećeg kola ABA lige, a imali su veliku podršku čoveka kog mnogi navijači Partizana smatraju za ljubimca. U pitanju je Saša Pavlović, igrač koji je u dva navrata nosio dres Partizana, a ovog… »
Sale Ilić: Kad sam bio mali nisam se nadao ovome

Sale Ilić: Kad sam bio mali nisam se nadao ovome

Mozzart sport 07.10.2016
„Sutra imam tri razloga za slavlje“, kaže kapiten Partizana pred duel sa PAOK-om. U centru pažnje večeras. U centru pažnje i sutra. Pojavljivanje Saše Ilića u krcatom Pioniru pred početak utakmice trećeg kola ABA lige i zmeđu košarkaša… »
Saša Ilić pred PAOK: Imam tri razloga za slavlje

Saša Ilić pred PAOK: Imam tri razloga za slavlje

Mondo 07.10.2016
Kapiten Partizana u subotu će odigrati prijateljski meč protiv solunske ekipe koji će za njega imati poseban značaj. Foto: MONDO/Ivan Bogunović Saša Ilić predvodiće Partizan na prijateljskom meču protiv ekipe PAOK sutra u Humskoj. Kapiten… »
Vukić: "Sale sada više trči nego devedesetih"

Vukić: "Sale sada više trči nego devedesetih"

Sportske.net 07.10.2016
Bivši fudbaler Partizana i PAOK-a Zvonimir Vukić progovorio je uoči duela dva tima o čoveku sa kojim je nekada delio svlačionicu a koji će biti centralna figura subotnje utakmice. Fudbaleri Partizana u subotu dočekuju solunski PAOK, a duel bratskih… »
Ivić u Beogradu: Ne bih često protiv Partizana

Ivić u Beogradu: Ne bih često protiv Partizana

Mondo 07.10.2016
Bivši igrač crno-belih Vladimir Ivić, sada trener ekipe PAOK, pred prijateljski susret tih klubova pričao o emocijama i da li sebe vidi jednog dana na klupi tima iz Humske. Foto: MN Press Vladimir Ivić zauvek će voleti i navijati za Partizan, ali… »

Vesti dana »