Povezane vesti

Tramp: Nikad se neću povući

Tramp: Nikad se neću povući

Novi magazin 08.10.2016
Nikad se neću povući iz trke za predsednika, poručio je danas republikanski kandidat Donald Tramp pojedinim članovima svoje stranke koji su to tražili zbog najnovijeg skandala i vulgarnih reči na račun žena. "Nikad se neću povući, nikad se u… »
Hoće li se I Ona oglasiti? Ovo je žena zbog koje se Tramp našao na udaru javnosti

Hoće li se I Ona oglasiti? Ovo je žena zbog koje se Tramp našao na udaru javnosti

Kurir 08.10.2016
Nakon što je u javnost procurio snimak star 11 godina u kojoj Donald Tramp, kandidat za američkog predsednika, vulgarno govori o ženi koja mu se svidela, mnogi tvrde da je reč o njihovoj bivšoj voditeljki Nensi O'Del. Časopis Pipl to potkrepljuje… »
Snimak za koji Tramp nije znao da postoji: Probao sam da j*bem! Kad si zvezda možeš da mi radiš šta hoćeš...(video 18+)

Snimak za koji Tramp nije znao da postoji: Probao sam da j*bem! Kad si zvezda možeš da mi radiš šta hoćeš...(video 18+)

Pravda 08.10.2016
Republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izvinio se danas nakon objavljivanja video snimka iz 2005. u kojem koristi vulgarne termine opisujući svoje pokušaje vođenja ljubavi sa ženama. "To je bila priča o nestašlucima iz svlačionice… »
VIDEO: Zbog ovog snimka Tramp se danas stidi i izvinjava svetu

VIDEO: Zbog ovog snimka Tramp se danas stidi i izvinjava svetu

Vesti online 08.10.2016
Tokom kampanje Donald Tramp je mnogo puta uvredio žene, a snimak koji je objavio "Vašington post" pokazuje da to nije slučajnost ni deo neke čudne taktike u kampanji već manir ponašanja. Snimak nastao 2005. godine, a u kome republikanac na vulgaran… »
Snimak za koji Tramp nije znao da postoji: Probao sam da j*bem! Kad si zvezda možeš da mi radiš šta hoćeš...(video 18+)

Snimak za koji Tramp nije znao da postoji: Probao sam da j*bem! Kad si zvezda možeš da mi radiš šta hoćeš...(video 18+)

Pravda 08.10.2016
Republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izvinio se danas nakon objavljivanja video snimka iz 2005. u kojem koristi vulgarne termine opisujući svoje pokušaje vođenja ljubavi sa ženama. "To je bila priča o nestašlucima iz svlačionice… »
Tramp se izvinio zbog vulgarnih komenatara o ženama

Tramp se izvinio zbog vulgarnih komenatara o ženama

Slobodna Evropa 08.10.2016
Republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izvinio se danas ženama, nakon što je objavljen video snimak iz 2005. godine u kojem koristi vulgarne komentare. "Pogrešio sam i izvinjavam se", rekao je Tramp i dodao da njegov komentar nije odraz toga… »
Najnovije istraživanje: Klinton u prednosti za pet odsto

Najnovije istraživanje: Klinton u prednosti za pet odsto

Novi magazin 08.10.2016
Mesec dana pre američkih predsedničkih izbora Hilari Klinton vodi ispred Donalda Trampa za pet odsto, rezultati su najnovijeg istraživanja. Nju podržava 45 odsto glasača, a Trampa 40 procenata, pokazali su rezultati istraživanja Guinnipiac… »
Klintonova vodi sa pet poena ispred Trampa

Klintonova vodi sa pet poena ispred Trampa

RTV 08.10.2016
NJUJORK - Demokratska predsednička kandidatkinja Hilari Klinton vodi u odnosu na republikanskog rivala Donalda Trampa sa pet procentnih poena, pokazuju rezultati najnovije ankete Rojters/Ipsos. Anketa sprovedena od 30. septembra do 6. oktobra pokazuje da… »

Vesti dana »