Povezane vesti

Voždovac - Partizan sa publikom!

Voždovac - Partizan sa publikom!

Mondo 13.10.2016
Konačno je rešeno i ovo pitanje. 1.200 ljudi moći će uživo da gledaju Voždovac - Partizan. Kapacitet stadiona je, inače, 5.200 mesta. Foto: Mondo Goran Sivački Navijači Voždovca i Partizana moći će, u nešto većem broju, da u subotu, 15… »
Spektakl: "Grobari" stižu na "krov": Voždovac i Partizan igraju pred navijačima

Spektakl: "Grobari" stižu na "krov": Voždovac i Partizan igraju pred navijačima

Sportal blic 13.10.2016
Utakmica između fudbalera Voždovca i Partizana odigraće se uz prisustvo publike na stadionu Voždovca, popularnom "krovu". Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Kako je objavljeno na sajtu Superlige, odluka je doneta shodno bezbedonosnoj proceni… »
Lepe vesti za grobare: Utakmica na krovu uz gledaoce, ali postoji uslov

Lepe vesti za grobare: Utakmica na krovu uz gledaoce, ali postoji uslov

Hot sport 13.10.2016
Utakmica između fudbalera Voždovca i Partizana odigraće se uz prisustvo publike na stadionu Voždovca. Kako je objavljeno na sajtu Superlige, odluka je doneta shodno bezbedonosnoj proceni ministarstva unustrašnjih poslova Republike Srbije, iako je… »
Konačno! Voždovac i Partizan PRED publikom!

Konačno! Voždovac i Partizan PRED publikom!

Sportske.net 13.10.2016
Potvrđeno, igraće pred publikom, na stadionu Voždovca. Iako se do danas nije znalo, na sajtu Superlige Srbije potvrđeno je da će utakmica Voždovac - Partizan biti odigrana uz prisustvo navijača, po prvi put u istoriji. Do sada je Voždovac bio… »
Nikolić: Ne znam ni gde je Gogua

Nikolić: Ne znam ni gde je Gogua

Večernje novosti 13.10.2016
Trener Partizana ne želi da priča o "grešnom" defanzivcu pred utakmicu sa Voždovcem: Priča o njemu nije tema za mene, sve je otišlo na klupski nivo. VOŽDOVAC je najvažniji, o Gogui neka razmišljaju drugi. Tako rezonuje trener Partizana Marko… »
Istorijski trenutak na Voždovcu: Partizan gostuje na krovu!

Istorijski trenutak na Voždovcu: Partizan gostuje na krovu!

Mozzart sport 13.10.2016
Ostaje da se vidi da li će biti i publike na tribinama. Meč visokog rizika konačno na krovu Tržnog centra Stadion. Prvi put u svojoj istoriji Voždovac će na svom terenu ugostiti nekog od večitih rivala, a to će prvo biti Partizan, sa kojim se… »
Voždovac-Partizan: Čeka se odluka o prisustvu publike

Voždovac-Partizan: Čeka se odluka o prisustvu publike

Večernje novosti 13.10.2016
Oba kluba žele da igraju pred navijačima, ali će ta odluka biti doneta danas. Meč je zakazan za subotu u 17 časova. Još nije poznato da li će se utakmica između fudbalera Voždovca i Partizana igrati uz prisustvo publike ili ne, a odluka o tome… »
Marko Nikolić: Ne znam gde je Sedrik Gogua! (video)

Marko Nikolić: Ne znam gde je Sedrik Gogua! (video)

Hot sport 13.10.2016
Na konferenciji za medije uoči utakmice protiv Voždovca, trener Partizana Marko Nikolić govorio je o tri problema pred meč, praznim tribinama, Sedriku Gogui... Partizan u subodu od 17 časova igra protiv Voždovca na stadionu na ‘krovu’, što će… »
Partizan se sprema za "krov" i tišinu!

Partizan se sprema za "krov" i tišinu!

Mondo 13.10.2016
"Mi smo prvi tim koji ide na krov, sami uslovi na stadionu stvaraju specifičan ambijanet", kaže Marko Nikolić, koji se nada da FIFA pauza nije "ohladila" njegov tim. Foto: MN Press Da li je FIFA pauza "ohladila" crno-bele? Saznaćemo u subotu od 17… »
Još neizvesno: Partizan će gostovati na ‘krovu’, ali…

Još neizvesno: Partizan će gostovati na ‘krovu’, ali…

Hot sport 13.10.2016
Mali gradski derbi na programu je za vikend kada će Voždovac na krovu Tržnog centra dočekati Partizan, ipak u kakvom ambijentu još uvek nije poznato. Meč bi trebalo da se odigra u subotu od 17 časova. Gde i kako, još uvek nije poznato. Naime… »

Vesti dana »