Povezane vesti

Šta će reći NATO: Zajednički let ruskih i srpskih pilota

Šta će reći NATO: Zajednički let ruskih i srpskih pilota

Vesti online 13.10.2016
Piloti oružanih snaga Vojske Srbije i Ruske Federacije lete zajedno u sastavu mešovitih posada u sklopu letno-taktičke vežbe "BARS 2016", na avionima MIG-29 i na helikopterima MI-17. Tema vežbe je "Kontrola i zaštita vazdušnog prostora i borbeno… »
Srpsko-ruske posade na krilima "migova"

Srpsko-ruske posade na krilima "migova"

RTS 13.10.2016
Na aerodromu "Batajnica" od 9. do 15. oktobra izvodi se zajednička letno-taktička vežba ruske i srpske vojske "BARS 2016". To je nastavak prošlogodišnje zajedničke vežbe održane u ruskom gradu Astrahanu, u kojoj se mešovite posade uvežbavaju u… »
„Irina” zbližila srpske i ruske pilote (FOTO)

„Irina” zbližila srpske i ruske pilote (FOTO)

Politika 13.10.2016
Na aerodromima u Beogradu i Nišu u toku je vežba ruskih i srpskih vojnih pilota BARS 2016. – „Migovima 29” se uvežbava presretanje u vazdušnom prostoru, a helikopterima Mi-17 padobranski desant i evakuacija povređenih. Još od nedelje mešovite… »
Batajnica: Kad lete ruske i srpske munje video

Batajnica: Kad lete ruske i srpske munje video

Mondo 13.10.2016
U toku je zajednička vežba srpskih i ruskih vazduhoplovnih snaga. Evo kako izgleda... Letačko-taktička vežba srpskih i ruskih snaga "Bars 2016" trajaće do 15. oktobra na aerodromu Batajnica u Beogradu, a vojni zvaničnici obe zemlje zadovoljni su do… »
Sa Rusima na Batajnici: Prvi utisci sa vežbe BARS-2016

Sa Rusima na Batajnici: Prvi utisci sa vežbe BARS-2016

Tango Six 13.10.2016
Danas je na vojnom aerodromu Batajnica povodom letno-taktičke vežbe “BARS-2016“ održana konferencija za medije. Rukovodilac vežbe sa srpske strane pukovnik Brane Krnjajić rekao je da je “BARS-2016“ pripreman poslednje dve godine koliko je i… »
Vežba BARS 2016: Srpske i ruske posade letele na MiG-29 i helikopteru Mi-17 V5

Vežba BARS 2016: Srpske i ruske posade letele na MiG-29 i helikopteru Mi-17 V5

Kurir 13.10.2016
BEOGRAD - Povodom letno-taktičke vežbe „BARS 2016“ danas je na aerodromu Batajnica održana konferencija za medije. Reč je o vežbi na kojoj piloti oružanih snaga Ruske Federacije i Vojske Srbije, na vazduhoplovima Vojske Srbije, izvode letačke… »
Ne brinite, to vojska vežba u helikopterima

Ne brinite, to vojska vežba u helikopterima

Mondo 13.10.2016
U okviru rusko-srpske vazduhoplovne vežbe "Bars 2016", danas će od 18.00 do 21.00 časa helikopteri Vojske Srbije leteti na potezu Višnjica - VMA, saopštilo je Ministarstvo odbrane. Foto: Printscreen/YouTube Ilustracija Letački zadaci biće izvedeni… »

Vesti dana »