Povezane vesti

Slavlje, pa muk "Pionira" - šteta!

Slavlje, pa muk "Pionira" - šteta!

Mondo 14.10.2016
Finiš utakmice Zvezda - Darušafaka i poraz crveno-belih bacili su senku na dobar utisak koji je srpski šampion ostavio u većem delu evroligaške premijere. Iako je tek prvo kolo Evrolige i iako je u pitanju jedna od 30 utakmica, bol ekipe i navijača… »
Gudurić: Nije bio faul u poslednjem napadu; Mitrović: Morao sam da pogodim onaj zicer

Gudurić: Nije bio faul u poslednjem napadu; Mitrović: Morao sam da pogodim onaj zicer

Večernje novosti 14.10.2016
Pokazali smo da možemo da igramo sa favoritima, nema odustajanja, tek je prva utakmica – kaže Marko. Niko više od mene nije želeo da lopta uđe u koš, žao mi je – priča Luka. Nešto više od 39 minuta je na semaforu dvorane „Aleksandar… »
Zvezda od +16 do poraza od Darušafake

Zvezda od +16 do poraza od Darušafake

Press 14.10.2016
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su sinoć od Darušafake 73:70 (17:24, 20:17, 20:13, 16:8, 27:18) u dvorani Aleksandar Nikolić na startu Evrolige. foto: tanjug.rs Košarkaši Crvene zvezde izgubili su sinoć od Darušafake 73:70 (17:24, 20:17, 20:13… »
Zvezdinim košarkašima teško posle poraza od Darušafake

Zvezdinim košarkašima teško posle poraza od Darušafake

Sportske.net 14.10.2016
Košarkašima Crvene zvezde teško je pao poraz od Darušafake u prvom kolu Evrolige, ali su istakli i da je dugačka sezona tek počela. Najiskusniji igrač tima Milko Bjelica ocenio je da je tim ispustio dobijenu utakmicu. "Ispustili smo dobijenu… »
Evo zašto će Zvezda tek pobeđivati u Evroligi /video/

Evo zašto će Zvezda tek pobeđivati u Evroligi /video/

Sportal blic 14.10.2016
Košarkaši Crvene zvezde nisu imali sreće da slave na evroligaškoj premijeri... Na startu novog, istorijskog formata elitnog takmičenja poraženi su od Darušafake (73:70), ali su pokazali da i te kako mogu da se nosi sa favorizovanim rivalom. Tek je… »
Kuzmić: Dobro sam igrao, ali šta to sada vredi...

Kuzmić: Dobro sam igrao, ali šta to sada vredi...

Mozzart sport 14.10.2016
"Dobijenu utakmicu smo ispustili", poručuje njegov saborac iz reketa Milko Bjelica. Ognjen Kuzmić je možda i najveći dobitak Crvene zvezde u meču protiv Darušafake. Odigrao je jednu od najboljih partija u Evroligi, postigao je 16 poena, imao devet… »
Bjelica: Nedostajalo je sreće, idemo da treniramo!

Bjelica: Nedostajalo je sreće, idemo da treniramo!

Sportal blic 14.10.2016
Šteta... Bila je Zvezda tako blizu iznenađenja na startu Evrolige. Malo koncentracije je nedostajalo da u dvorani “Aleksandar Nikolić” padne Darušafaka (73:70). Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Milko Bjelica Povratnik u tabor crveno-belih… »
Radonjić objasnio zašto je na kraju izostavio Kuzmića!

Radonjić objasnio zašto je na kraju izostavio Kuzmića!

Sportske.net 14.10.2016
Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da mu je žao što njegovi košarkaši nisu uspeli da večeras pobede Darušafaku, ali da je sezona u Evroligi tek počela i da će biti prilika da se trijumfuje. "Žao mi je što nismo uspeli da realizujemo… »
Radonjić: Nema vremena za patnju, dobićemo drugi put!

Radonjić: Nema vremena za patnju, dobićemo drugi put!

Sportal blic 14.10.2016
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić smatra da je njegova ekipa bila na zicer od iznenađenja i pobede nad Darušafakom u Evroligi. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Crveno-beli su u Beogradu poraženi od Darušafake 73:70, u meču u kojem… »
Iz minuta u minut: Zvezda - Darušafaka 70:73!

Iz minuta u minut: Zvezda - Darušafaka 70:73!

Sportal blic 13.10.2016
Šteta, Zvezda je u samoj završnici ostala bez trijumfa protiv Darušafake - 73:70. Foto: Marko Metlas / RAS Srbija Crvena zvezda - Darušafaka 70:73 Četvrta četvrtina: Zvezda prosula sve! 40' - KRAJ! Zvezda je poražena - 70:73. 40' - Vonamejker je… »
Ispuštena pobeda: Zvezda vodila do poslednjeg minuta, pa izgubila

Ispuštena pobeda: Zvezda vodila do poslednjeg minuta, pa izgubila

Sportal blic 13.10.2016
Sjajno su košarkaši Crvene zvezde odigrali čak tri četvrtine, ali nisu uspeli da se raduju na startu Evrolige - poraženi su od favorizovane Darušafake sa 73:70! Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Vodila je Zvezda tri četvrtine, imala je prednost i… »
“Idemo dalje” Ovacije “delija” i povici: “Šampioni”, Blat aplaudirao navijačima

“Idemo dalje” Ovacije “delija” i povici: “Šampioni”, Blat aplaudirao navijačima

Sportal blic 13.10.2016
Lepe scene po završetku dramatične utakmice na evroligaškoj premijeri - uprkos porazu od Darušafake (70:73), košarkaši Crvene zvezde ispraćeni su aplauzima. Foto: N. Todorović / RAS Srbija Vodili su puleni Dejana Radonjića sve do poslednjeg… »
Tresla se hala: "Delije" u transu, himna Evrolige opet se nije čula /video/

Tresla se hala: "Delije" u transu, himna Evrolige opet se nije čula /video/

Sportal blic 13.10.2016
Kao po običaju, navijači Crvene zvezde pobrinuli su se da se ne čuje himna Evrolige. Zobacz na Youtube Praksa ustanovljena prošle sezone, nastavljena je i na premijeri novog, istorijskog formata najjačeg klupskog takmičenja. "Delije" nisu štedele… »

Vesti dana »