Povezane vesti

Knežžević: Cilj je povećanje BDP, ali nemamo čarobni štapić

Knežžević: Cilj je povećanje BDP, ali nemamo čarobni štapić

Blic 15.10.2016
Cilj Ministarstva privrede je da se BDP u narednih četiri godine poveća za oko 10 odsto, kao i životni standard kako bi građani živeli bolje i kvalitetnije, ali niko nema čarobni štapić da sve probleme reši preko noći, izjavio je danas ministar… »
Vučić: Imam i san i plan

Vučić: Imam i san i plan

Pravda 15.10.2016
Imam i san i plan i znam šta treba da radimo, ali nam je dragocena i potrebna podrška međunarodnih finansijskih institucija, rekao je danas predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić posle sastanka svog kabineta sa predstavnicima Svetske banke, a potom… »
Uskoro nove prognoze rasta - sa 2,5 na 2,7 odsto

Uskoro nove prognoze rasta - sa 2,5 na 2,7 odsto

Mondo 15.10.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da u narednih nekoliko dana očekuje da MMF, Svetska banka i Evropska unija promene prognozu stope privrednog rasta Srbije sa 2,5 na 2,7 odsto. Foto: Tanjug, Dragan Kujundžić "To će značiti da će Srbija imati… »
Vučić: Imam san i plan, potrebna nam je podrška i stabilnost

Vučić: Imam san i plan, potrebna nam je podrška i stabilnost

Danas 15.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Nišu da ima san i plan i da zna šta treba da se uradi, ali da nam je za to potrebna podrška i stabilnost i najavio promenu prognoze rasta sa 2,5 na 2,7 odsto, kao i povećanje plata. Srećan je što… »
Vučić: Imam i san i plan, ali su nam važni saveti sb i EU

Vučić: Imam i san i plan, ali su nam važni saveti sb i EU

Kurir 15.10.2016
NIŠ - Imam i san i plan i znam šta treba da radimo, ali nam je dragocena i potrebna podrška međunarodnih finansijskih institucija, rekao je danas predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić posle sastanka svog kabineta sa predstavnicima Svetske banke… »

Vesti dana »