Povezane vesti

Prlainović boluje od mononukleoze

Prlainović boluje od mononukleoze

Mozzart sport 15.10.2016
"Sve se skupilo, stiglo me, šta da se radi. I to je deo sporta", rekao je srpski as. Peh za jednog od najboljih srpskih vaterpolista. Andrija Prlainović će morati da pauzira neko vreme, pošto je ustanovljeno da boluje od mononukleoze. "Sve se skupilo… »
Prlainović ima mononukleozu

Prlainović ima mononukleozu

Mondo 15.10.2016
Srpski vaterpolo reprezentativac moraće na pauzu, najmanje tri nedelje. Foto: MN Press Andrija Prlainović moraće na pauzu, jer je ustanovljeno da boluje od mononukleoze. "Sve se skupilo, stiglo me, šta da se radi. I to je deo sporta. Lekari su… »
Prlainović dobio mononukleozu: Sve me je stiglo, šta da radim…

Prlainović dobio mononukleozu: Sve me je stiglo, šta da radim…

Hot sport 15.10.2016
Zbog ove vrlo neugodne bolesti, srpskog reprezentativca čeka poduža pauza baš 'kad joj vreme nije'. Zlatni srpski reprezentativac sa Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru, Andrija Prlainović, moraće da miruje najmanje 20 dana, a moguće i duže, zbog… »
Prlainović oboleo od mononukleoze

Prlainović oboleo od mononukleoze

Sportal blic 15.10.2016
Andrija Prlainović moraće da miruje najmanje 20 dana jer je oboleo od mononukleoze! Foto: Reuters Srpski reprezentativac iz Solnoka kaže da se pomirio sa sudbinom. - Sve se skupilo, stiglo me, šta da se radi. I to je deo sporta. Lekari su propisali 20… »

Vesti dana »