Povezane vesti

Nikolić: Ako se kandidujem, niko neće ugroziti moj izbor

Nikolić: Ako se kandidujem, niko neće ugroziti moj izbor

Dnevnik 20.10.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da, ukoliko bude kandidat na predsedničkim izborima, nijedan protivnik neće biti dovoljno jak da ugrozi njegovu pobedu. – Ako se kandidujem, niko neće biti dovoljno moćan da ugrozi moj izbor – rekao… »
Toma se kandiduje, ne čeka SNS: Predsednik odlučan da ostane na Andrićevom vencu

Toma se kandiduje, ne čeka SNS: Predsednik odlučan da ostane na Andrićevom vencu

Kurir 20.10.2016
BEOGRAD - Tomislav Nikolić namerava da istakne kandidaturu za predstojeće predsedničke izbore pre nego što Srpska napredna stranka odluči koga će podržati. Aktuelni šef države odlučan je u nameri da ostane na Andrićevom vencu još jedan… »
Obeležavanje Dana oslobođenja Beograda(foto/video)

Obeležavanje Dana oslobođenja Beograda(foto/video)

Večernje novosti 20.10.2016
Memorijalnim defileom obeležene 72 godine od oslobođenja Beograda. Borisav Filipović (90): Jurišali smo bez straha. JURIŠALI smo ovom zemljom bez straha jer smo bili mladi i hrabri, borili smo se prsa u prsa iako su nas Švabe sekle mitraljezima. Pa… »
Ko će biti kandidati na predsedničkim izborima?

Ko će biti kandidati na predsedničkim izborima?

RTS 20.10.2016
Poslednjih dana se sve više u javnosti govori o tome ko će biti kandidati na predsedničkim izborima koji Srbiju očekuju na proleće. Predsednik Srbije kaže da niko neće moći da ga ugrozi ako bude odlučio da se ponovo kandiduje. S druge strane… »
Ko je zlatiborac, a ko multimilioner: Na koga je Vučić mislio?

Ko je zlatiborac, a ko multimilioner: Na koga je Vučić mislio?

Blic 20.10.2016
Kada je rekao da ne može da se bori sa "multimilionerima koji bi u kampanju za predsedničke izbore", premijer Srbije Aleksandar Vučić mislio je na bivšeg šefa srpske diplomatije i kandidata za generalnog sekretara UN Vuka Jeremića, saznaje "Blic"… »
Nikolić: Niko neće moći da me ugrozi

Nikolić: Niko neće moći da me ugrozi

Večernje novosti 20.10.2016
Predsednik Republike Tomislav Nikolić izjavio je da niko neće biti dovoljno moćan da ugrozi njegovu kandidaturu, ukoliko se bude kandidovao za predsedničke izbore. PREDSEDNIK Republike Tomislav Nikolić izjavio je danas u Novom Sadu da niko neće biti… »
Vučić: Fabrike važnije od predsedničkih izbora

Vučić: Fabrike važnije od predsedničkih izbora

RTS 20.10.2016
Premijer Srbije poručuje da nema vremena da se bavi predsedničkim izborima i dodaje da je predsednik Nikolić dobro obavljao svoj posao. Govoreći o slanju pomoći Siriji, Vučić je rekao da Vlada radi samo ono što je u interesu Srbije, a ovog puta je… »
Vučić: O izborima za šest meseci, pokušaćemo da pobedimo ostale kandidate

Vučić: O izborima za šest meseci, pokušaćemo da pobedimo ostale kandidate

Novi magazin 20.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će se predsedničkim izborima baviti za šest meseci i da će, kada SNS bude odlučio ko će biti kandidat, pokušati da se u 25 ili 30 dana suprotstavi drugim kandidatima koji misle da su već… »
Nikolić: Ako budem kandidat, neće biti dovoljno jakog protivnika

Nikolić: Ako budem kandidat, neće biti dovoljno jakog protivnika

Radio 021 20.10.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da ukoliko bude kandidat na predsedničkim izborima sledeće godine nijedan protivnik neće biti dovoljno jak da ugrozi njegovu pobedu. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da ukoliko… »
"Niko nije dovoljno jak": Nikolić: Ako se kandidujem za predsednika niko neće moći da me ugrozi

"Niko nije dovoljno jak": Nikolić: Ako se kandidujem za predsednika niko neće moći da me ugrozi

Blic 20.10.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Novom Sadu da ukoliko se bude kandidovao na izborima za predsednika koji predstoje sledeće godine, niko neće moći da ugrozi njegovu kandidaturu. - Ukoliko se kandidujem na predsedničkim izborima… »
Nikolić: Ako se kandidujem niko neće moći da me ugrozi

Nikolić: Ako se kandidujem niko neće moći da me ugrozi

Pravda 20.10.2016
NOVI SAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Novom Sadu da ukoliko se bude kandidovao na izborima za predsednika koji predstoje sledeće godine, niko neće moći da ugrozi njegovu kandidaturu. "Ukoliko se kandidujem na predsedničkim… »

Vesti dana »