Povezane vesti

Specifičan meč, Galatasaraj favorit

Specifičan meč, Galatasaraj favorit

Dnevnik 20.10.2016
Nakon poraza u prvom kolu Evrolige od Darušafake (70:73), košarkaši Crvene zvezde ponovo se sastaju sa jednim turskim timom. U Istanbulu susreću se sa Galatasarajem (19). Na otvaranju takmičenja i Galatasaraj je doživeo poraz i to od moskovske ekipe… »
Ataman pred Zvezdu: "Na terenu može agresivno, na tribinama ne"

Ataman pred Zvezdu: "Na terenu može agresivno, na tribinama ne"

Sportske.net 20.10.2016
Dobar deo konferencije za medije na kojoj je trener Galatasaraja Ergin Ataman govorio o predstojećem susretu sa Crvenom zvezdom mts protekao je u apelima turskog stručnjaka da navijači povedu računa o ponašanju. Galatasaraj je zbog incidenata na… »
Atamanov apel navijačima pred Zvezdu: Pazite da ne oštetite klub, isprazniće nam halu!

Atamanov apel navijačima pred Zvezdu: Pazite da ne oštetite klub, isprazniće nam halu!

Mozzart sport 20.10.2016
"Evroliga nam je poslala vrlo jasno i ozbiljno upozorenje da neće torelisati ni jednu ubačenu stvar na teren", rekao je strateg turskog kluba. Trener Galatasaraja Erin Ataman pozvao je navijače da se primereno ponašaju u sutrašnjoj utakmici (19.00… »
Micov očekuje paklenu, ali fer atmosferu na tribinama u Istanbulu: Verujem da neće biti problema

Micov očekuje paklenu, ali fer atmosferu na tribinama u Istanbulu: Verujem da neće biti problema

Večernje novosti 20.10.2016
Ovde sam tri godine, imam ženu i dvoje dece i nikada ni najmanji problem nisam imao, ali ne samo ja, nego bilo koji igrač iz Srbije – kaže košarkaš Galatasaraja. RANA zbog događaja iz 2014. kada je u Istanbulu ubijen navijač crveno-belih Marko… »
Zvezda stigla u Istanbul bez ''bele zastave''!

Zvezda stigla u Istanbul bez ''bele zastave''!

Sportske.net 20.10.2016
Zvezdina ekspedicija doputovala je u četvrtak u Istanbul, gde će u petak od 19 časova odigrati meč drugog kola Evrolige protiv domaćeg Galatasaraja. Kapiten košarkaša Crvene zvezde Luka Mitrović rekao je danas da je Galatasaraj favorit u… »
Pred Galatasaraj: Bjelica: Gledaćemo samo nas i našu igru

Pred Galatasaraj: Bjelica: Gledaćemo samo nas i našu igru

Sportal blic 20.10.2016
Košarkaš Crvene zvezde Milko Bjelica očekuje veliku borbu na gostovanju ekipi Galatasaraja u drugom kolu Evrolige u Turskoj (petak 19.00). Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Milko Bjelica - Važna utakmica je pred nama, pokušaćemo da… »
Galata - Zvezda: Teško po svim aspektima

Galata - Zvezda: Teško po svim aspektima

Mondo 20.10.2016
Crveno-beli doputovali u Istanbul na meč 2. kola Evrolige, protiv prošlosezonskog osvajača Evrokupa. Početak "paklenog" mini-ciklusa. Petak, 19 časova, dvorana Abdi Ipekči. Tačno 23 meseca posle mučkog ubistva Marka Ivkovića, košarkaši Crvene… »
Crveno-beli stigli u Istanbul: Ne zanima nas ko je na drugoj strani

Crveno-beli stigli u Istanbul: Ne zanima nas ko je na drugoj strani

Mozzart sport 20.10.2016
“Timska igra je naša prednost u ovom trenutku u odnosu na njih, kao i agresivna odbrana koja koja im ne prija. Uloga favorita je svakako na njima, ali idemo bez bele zastave”, kaže kapiten Luka Mitrović. Košarkaši Crvene zvezde stigli su u… »
Zvezdini košarkaši stigli u Istanbul: Ne zanima nas uzavrela atmosfera na tribinama

Zvezdini košarkaši stigli u Istanbul: Ne zanima nas uzavrela atmosfera na tribinama

Večernje novosti 20.10.2016
Timska igra je naša predost, kao i agresivna odbrana koja koja im ne prija. Ako odigramo kao što smo igrali u većem delu protiv Darušafake, imamo itekako šanse – rekao je Luka Mitrović. Košarkaši Crvene zvezde stigli su u Istanbul na meč drugog… »
Stigli u Istanbul: Igramo protiv jednog od najjačih napadačkih timova Evrope!

Stigli u Istanbul: Igramo protiv jednog od najjačih napadačkih timova Evrope!

Hot sport 20.10.2016
Košarkaši Crvene zvezde stigli su u Istanbul gde ih u petak od 21 čas čeka meč 2. kola Evrolige protiv Galatasaraja. Pred sam polazak u najveći grad Turske u taboru Crvene zvezde su se složili u jednom, a to je da je Galatasaraj jedna od najboljih… »
Radonjić: ''Ovo je nova era košarke, a Zvezda je u 16 najboljih!'' Još kad stignu i pojačanja...

Radonjić: ''Ovo je nova era košarke, a Zvezda je u 16 najboljih!'' Još kad stignu i pojačanja...

Sportske.net 20.10.2016
Uoči sutrašnjeg gostovanja Galatasaraju u Istanbulu, trener Crvene zvezde mts Dejan Radonjić otkrio da mu u Zvezdi nikada nije bilo lepo kao što je to ove sezone! Utakmicom protiv Galatasaraja ekipa Crvene zvezde mts ulazi u žestok ritam mečeva na… »
Gost "blica": Dejan Radonjić o četvrtoj sezoni u Zvezdi: Nikad mi nije bilo lepše

Gost "blica": Dejan Radonjić o četvrtoj sezoni u Zvezdi: Nikad mi nije bilo lepše

Sportal blic 20.10.2016
Na početku priprema sam video da imamo sjajnu atmosferu, nikad mi na Malom Kalemegdanu nije bilo bolje - kaže trofejni stručnjak Dejan Radonjić za "Blic". Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dejan Radonjić Istanbul, Beograd, Atina, Bar... Čak pet… »
Micov čeka Zvezdu: Uvek prorade emocije

Micov čeka Zvezdu: Uvek prorade emocije

Mondo 20.10.2016
Košarkaš Galatasaraja tvrdi da je njegov tim pod pritiskom pred dolazak crveno-belih u Istanbul, ali gostima ne daje velike šanse. Foto: MN Press Crvena zvezda u drugom kolu Evrolige gostuje Galatasaraju u Istanbulu. U dvorani Abdi Ipekči dočekaće… »
Micov spušta tenziju pred Zvezdu: Samo da ne bude problema! Znamo šta se dogodilo...

Micov spušta tenziju pred Zvezdu: Samo da ne bude problema! Znamo šta se dogodilo...

Mozzart sport 20.10.2016
“Teško je kontrolisati 12.000 navijača. Videlo se to i protiv CSKA kada je bilo prekida i ubacivanja predmeta na teren. Samo da sve protekne u sportskom duhu i da ne bude problema”, kaže srpski košarkaš za MOZZART Sport. Drugo kolo Evrolige… »

Vesti dana »