Povezane vesti

Vučić: Imam poverenja u službe

Vučić: Imam poverenja u službe

Danas 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da o oružju pronađenom u blizini kuće njegovih roditelja nema ništa više podataka od onoga što je objavljeno u medijima. Premijer je obavestio da je kod njega jutors bio i direktor Bezbednosno… »
Plate veće pet do sedam odsto, jednokratna pomoć penzionerima

Plate veće pet do sedam odsto, jednokratna pomoć penzionerima

Dnevnik 30.10.2016
Plate u javnom sektoru biće povećane između 5 i 7 sedam odsto, a svi penzioneri će dobiti jednokratnu pomoć od 5-6.000 dinara, najavio je. premijer Aleksandar Vučić nakon pregovora sa MMF. Nastavnicima i učiteljima plate će trajno biti povećane… »
Vučić ne razmišlja o uvođenju vanrednog stanja

Vučić ne razmišlja o uvođenju vanrednog stanja

Politika 30.10.2016
Dan pošto su nedaleko od njegove porodične kuće u beogradskom naselju Jajinci pronađeni sanduci s oružjem, premijer Srbije Aleksandar Vučić poručio je da ne razmišlja o eventualnom uvođenju vanrednog stanja zbog bezbednosne pretnje. „Ne pada… »
Veće i plate i penzije

Veće i plate i penzije

Politika 30.10.2016
Svi penzioneri dobiće pre Nove godine jednokratnu pomoć od 5.000 do 6.000 dinara i veće penzije za 1,5 do 1,7 odsto. – Prosvetarima plate veće za šest ili sedam odsto, vojsci, policiji, socijalnim ustanovama i pravosuđu po pet procenata… »
Povećanje penzija i plata rezultat finansijske konsolidacije

Povećanje penzija i plata rezultat finansijske konsolidacije

Politika 30.10.2016
Profesor na Beogradskoj bankarskoj akademiji Zoran Grubišić i dr Vladimir Krulj, ekonomski savetnik u Vladi Srbije, komentarišu dogovor Vlade Srbije sa MMF-om.- Sindikati pozdravili najavljeno povećanje plata u zdravstvu. Dogovor sa misijom MMF-a da… »
Ako ne nađu DNK, meta je Vučić

Ako ne nađu DNK, meta je Vučić

Večernje novosti 30.10.2016
Dan posle otkrivanja arsenala oružja blizu kuće predsednika vlade, bezbednjaci intenzivno rade na rasvetljavanju ovog slučaja. AKO se ne nađu tragovi DNK na oružju, onda mi je jasno o čemu se radi. I dalje sam kao guska u magli, bez obzira na… »
Stefanović: Deo oružja nađenog u Jajincima potiče sa ratišta iz Hrvatske i BiH

Stefanović: Deo oružja nađenog u Jajincima potiče sa ratišta iz Hrvatske i BiH

Blic 30.10.2016
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je večeras da se rezultati DNK analize kada je reč o oružju nađenom u blizini kuće premijera Aleksandra Vučića u Jajincima, još čekaju. - Ono što smo utvrdili jeste poreklo jednog dela… »
Antić: Od najvećeg interesa da se reši slučaj oružja kod porodične kuće premijera

Antić: Od najvećeg interesa da se reši slučaj oružja kod porodične kuće premijera

Blic 30.10.2016
Ministar rudarstva i energetike Srbije Aleksandar Antić izjavio je večeras da je od najvećeg interesa Srbije da budu potpuno rasvetljene sve okolnosti koje se tiču nalaženja oružja u blizini porodične kuće premijera Aleksandra Vučića i da… »
Antić: Cilj je nestabilnost

Antić: Cilj je nestabilnost

RTV 30.10.2016
BEOGRAD - Ministar rudarstva i energetike Aleksandar Antić izjavio je danas da pronalazak veće količine oružja u blizini porodične kuće premijera Aleksandra Vučića ne sme biti potcenjen i da je cilj takvih događaja da dovedu Srbiju u nestabilnost… »
Stefanović: Čeka se DNK rezultat, deo oružja sa ratišta iz Hrvatske i BiH

Stefanović: Čeka se DNK rezultat, deo oružja sa ratišta iz Hrvatske i BiH

Dnevnik 30.10.2016
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je večeras da je istragom do sada utvrđeno da deo naoružanja pronađenog u Jajincima. nedaleko od kuće premijera potiče sa ratišta iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine, a da se još čeka… »
Detalji dogovora sa MMF: Penzionerima 6.000 dinara, plate rastu od 5 do 7 odsto

Detalji dogovora sa MMF: Penzionerima 6.000 dinara, plate rastu od 5 do 7 odsto

Večernje novosti 30.10.2016
Premijer i ministar finansija obelodanili detalje dogovora sa MMF, kojim se predviđaju povišice za najstarije građane i zaposlene. Jednokratna pomoć najstarijima za tri-četiri nedelje. U DOGOVORU sa predstavnicima Međunarodnog monetarnog fonda… »
Stefanović: Deo ručnog bacača sa ratišta iz Hrvatske, a bombe iz BiH

Stefanović: Deo ručnog bacača sa ratišta iz Hrvatske, a bombe iz BiH

Kurir 30.10.2016
BEOGRAD - Ministar policije Nebojša Stefanović rekao je da DNK analiza sa oružja pronađenog u blizini premijerove kuće još nije gotova. - Očekujemo da analiza bude gotova večeras. Ustanovili smo da je zolja sa dela hrvatskog ratišta, a jedna od… »
Stefanović: Deo ručnog bacača sa ratišta iz Hrvatske, a dve bombe sa ratišta iz BiH

Stefanović: Deo ručnog bacača sa ratišta iz Hrvatske, a dve bombe sa ratišta iz BiH

Pravda 30.10.2016
Ministar policije Nebojša Stefanović kaže da je istraga o oružju pronađenom ispred porodične kuće premijera Aleksandra Vučića završena i da se čeka DNK rezultat. Deo ručnog bacača je sa ratišta iz Hrvatske, a dve bombe sa ratišta iz Bosne i… »
Prosvetarima plate veće sedam odsto, policiji, vojsci, lekarima oko pet odsto

Prosvetarima plate veće sedam odsto, policiji, vojsci, lekarima oko pet odsto

Radio 021 30.10.2016
Zaposlenima u prosveti plate će biti veće za šest do sedam odsto, dogovoreno je na sastanku Vlade Srbije i Međunarodnog monetarnog fonda. Na sastanku je dogovoreno i da će u zdravstvu plate biti uvećane za pet odsto, kao i u policiji i u vojsci… »
Vučić: Ja sam rekao Nebojši gde je oružje! (video)

Vučić: Ja sam rekao Nebojši gde je oružje! (video)

Mondo 30.10.2016
Premijer Srbije obratio se javnosti prvi put posle pronalska arsenala oružja pored njegove porodične kuće u Jajincima. Evo šta je izjavio u Vladi Srbije: "Nemam nikakve podatke o nađenom oružju sem objavljenih i ne igram se sa takvim stvarima"… »
Do kraja godine smene direktora preduzeća zbog "lažnih izveštaja"

Do kraja godine smene direktora preduzeća zbog "lažnih izveštaja"

Radio 021 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će do kraja godine biti smenjeni "gotovo svi direktori" u javnim preduzećima koja loše rade. "Biće smenjeni gotovo svi, veoma brzo, do Nove godine", rekao je Vučić u Vladi Srbije. Na pitanje na koga… »
Vučić najavio smene u nekim javnim preduzećima

Vučić najavio smene u nekim javnim preduzećima

Beta 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će do kraja godine biti smenjeni "gotovo svi direktori" u javnim preduzećima koja loše rade. "Biće smenjeni gotovo svi, veoma brzo, do Nove godine", rekao je Vučić na konferenciji za novinare u… »
Vučić o oružju: Nemam podatke, siguran sam da ćemo naći DNK

Vučić o oružju: Nemam podatke, siguran sam da ćemo naći DNK

Novi magazin 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će se večeras znati odakle je došlo oružje koje je pronađeno u blizini njegove kuće. "Ja sam siguran da će se naći parcijalni DNK, pa ćemo ustanoviti šta se dogodilo, možda je to neko slučajno… »
Vučić: Nemam podatke o oružju, čekamo analize DNK

Vučić: Nemam podatke o oružju, čekamo analize DNK

RTS 30.10.2016
Premijer Aleksandar Vučić rekao je, odgovarajući na pitanja u vezi sa oružjem koje je pronađeno u blizini njegove porodične kuće u Jajincima, da se čekaju DNK analize i da veruje svojoj državi i službama. Naveo je da o oružju ne zna ništa… »
Povećanje plata u javnom sektoru, smene direktora koji su loše poslovali

Povećanje plata u javnom sektoru, smene direktora koji su loše poslovali

RTS 30.10.2016
Zaposlenima u prosveti plata će biti povećana između šest i sedam odsto, zdravstvu, policiji, vojsci, kulturnim i socijalnim ustanovama - pet odsto, rekao je premijer Aleksandar Vučić na konferenciji za novinare. Penzionerima će linearno biti… »
Evo koliko će biti povećane plate i penzije

Evo koliko će biti povećane plate i penzije

Mondo 30.10.2016
Premijer Srbije objavio je danas koliko će, posle dogovora sa MMF-om, biti povećane plate u Srbiji. Foto: MONDO, Petar Stojanović Plate u javnom sektoru biće povećane između 5 i 7 sedam odsto, a penzioneri mogu za koju nedelju da računaju na… »
(Kurir tv) Vučić potvrdio: Povećanje penzija od 1. januara! Veće plate prosvetarima, lekarima...

(Kurir tv) Vučić potvrdio: Povećanje penzija od 1. januara! Veće plate prosvetarima, lekarima...

Kurir 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić obraća se danas javnosti iz Pres sale Vlade. Na početku svog obraćanja, premijer Vučić je naveo da su iza nas dugi i teški razgovori sa MMF. "Oni su uvek oprezni, imamo još godinu dana aranžmana sa njima i želim… »
Vučić: Nijedan dokaz o pokušaju atentata, večeras više informacija

Vučić: Nijedan dokaz o pokušaju atentata, večeras više informacija

Radio 021 30.10.2016
"Ne znam odakle dolazi pretnja", rekao je danas premijer Aleksandar Vučić i dodao da o oružju koje je u subotu pronađeno u blizini njegove porodične kuće u Jajincima u ovom trenutku ne zna ništa više nego što je objavljeno. On je rekao da su… »
Vučić: Ako ne bude DNK, jasno mi je o čemu se radi

Vučić: Ako ne bude DNK, jasno mi je o čemu se radi

SEEbiz 30.10.2016
BEOGRAD - Gotovo je nemoguće da među oružjem ne bude ni parcijalnog DNK, rekao je premijer Aleksandar Vučić. On je naveo da će se više detalja o arsenalu oružja koje je pronađeno u blizini njegove porodične kuće u Jajincima znati večeras… »
Vučić o nađenom oružju ispred porodične kuće u Jajincima: Prepoznajem "rukopis" zolja, bilo je toga i ranije

Vučić o nađenom oružju ispred porodične kuće u Jajincima: Prepoznajem "rukopis" zolja, bilo je toga i ranije

iKragujevac 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić je na konferenciji za novinare povodom bezbednosne pretnje u Jajincima rekao da nema više saznanja od onih koji su se pojavili u medijima, i da će više informacija imati do kraja dana. - Nemam podatke osim onih do… »
Vučić o pronađenom oružju u Jajincima: Prepoznajem "rukopis" zolja, bilo je toga i ranije

Vučić o pronađenom oružju u Jajincima: Prepoznajem "rukopis" zolja, bilo je toga i ranije

Blic 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić je na konferenciji za novinare povodom pronađenog arsenala oružja u blizini njegove kuće u Jajincima rekao da nema više saznanja od onih koji su se pojavili u medijima, i da će više informacija imati do kraja dana… »
Evo koliko će biti veće plate i penzije

Evo koliko će biti veće plate i penzije

Vesti online 30.10.2016
Plate u javnom sektoru biće povećane između 5 i 7 sedam odsto, a penzioneri mogu za koju nedelju da računaju na jednokratnu pomoć u visini od 5.000 dinara, a od 1. januara i na povećanje penzija, najavio je u nedelju premijer Aleksandar Vučić… »
Vučić o pokušaju atentata: Prepoznajem rukopis zolja, ali bavim se istinom, ne ubistvima!

Vučić o pokušaju atentata: Prepoznajem rukopis zolja, ali bavim se istinom, ne ubistvima!

Kurir 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije upoznat sa detaljima pokušaja atentata na sebe, kao i da je njegov posao da se bavi istinom, a ne ubistvom. "Bolje da budete ubijeni nego da se bavite ubistvom. Ja o ovome što se desilo ne znam… »
Vučić: Najveće povećanje prosveti, penzionerima najmanje

Vučić: Najveće povećanje prosveti, penzionerima najmanje

N1 Info 30.10.2016
Premijer Aleksandar Vučić najavio je povećanje plata u javnom sektoru. Najveće povećanje dobiće zaposleni u prosveti, između šest i sedam procenata. Penzioneri će dobiti najmanje, između 1,5 i 1,7 odsto. Posle dogovora sa Misijom Međunarodnog… »
Vučić progovorio: Bolje da budete ubijeni nego da ubijate nekoga!

Vučić progovorio: Bolje da budete ubijeni nego da ubijate nekoga!

Pravda 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić je na konferenciji za novinare povodom bezbednosne pretnje u Jajincima rekao da nema više saznanja od onih koji su se pojavili u medijima, i da će više informacija imati do kraja dana. – Nemam podatke osim onih do… »
Vučić: Povećanje penzija za 1,5 ili 1,7 odsto

Vučić: Povećanje penzija za 1,5 ili 1,7 odsto

Beta 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će u javnom sektoru plate biti povećane za izmedju pet i sedam odsto, dok će penzionerima narednih nedelja biti isplaćeno po 5.000 ili 6.000 dinara, a da će im povećati penzije za 1,5 ili 1,7… »
Vučić: Povećanje plata, penzionerima jednokratna pomoć

Vučić: Povećanje plata, penzionerima jednokratna pomoć

SEEbiz 30.10.2016
BEOGRAD - Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da će suficit na kraju oktobra iznositi 30 milijardi dinara, odnosno 240 miliona evra, iako je predviđeni deficit za taj period bio 900 miliona evra. Premijer se obratio novinarima na pres… »
EVO ŠTA JE VUČIĆ REKAO O MOGUĆEM ATENTATU NA NJEGA!

EVO ŠTA JE VUČIĆ REKAO O MOGUĆEM ATENTATU NA NJEGA!

Sandžak haber 30.10.2016
BEOGRAD – BEOGRAD, 30. oktobra (Tanjug) – Ne znam odakle dolazi pretnja, rekao je danas premijer Aleksandar Vučić i dodao da o oružju koje je u subotu pronađeno u blizini njegove porodične kuće u Jajincima u ovom trenutku ne zna ništa više… »
Vučić o oružju: Nemam podatke, siguran sam da ćemo naći DNK

Vučić o oružju: Nemam podatke, siguran sam da ćemo naći DNK

N1 Info 30.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će se večeras znati odakle je došlo oružje koje je pronađeno u blizini njegove kuće. "Ja sam siguran da će se naći parcijalni DNK, pa ćemo ustanoviti šta se dogodilo, možda je to neko slučajno… »

Vesti dana »