Povezane vesti

Jovanović: Ne želimo da lažemo zemlju

Jovanović: Ne želimo da lažemo zemlju

Dnevnik 05.11.2016
Tribinom „Srbiju u Evropu” Liberalno demokratska partija obeležila je danas 11 godina osnivanja, a lider te partije Čedomir Jovanović poručio je da je „ruska politika. najveća pretnja interesima moderne evropske Srbije”. LDP nastvalja da se… »
Jovanović tvrdi: Srbija ne može sa Rusijom, mesto nam je u NATO!

Jovanović tvrdi: Srbija ne može sa Rusijom, mesto nam je u NATO!

Pravda 05.11.2016
Srbiji je potreban ozbiljan predsednik, kao i dogovor o tome koji mora biti širi od dogovora unutar stranaka koje nisu na vlasti, kaže lider LDP Čedomir Jovanović. Navodeći da se ozbiljni narodi oko toga dogovaraju, Jovanović kaže da danas ne vidi… »
"Širi dogovor o ozbiljnom predsedniku"

"Širi dogovor o ozbiljnom predsedniku"

RTV 05.11.2016
BEOGRAD - Srbiji je potreban ozbiljan predsednik, kao i dogovor o tome koji mora biti širi od dogovora unutar stranaka koje nisu na vlasti, izjavio je danas predsednik LDP Čedomir Jovanović. Navodeći da se ozbiljni narodi oko toga dogovaraju… »
11 Godina LDP Jovanović: Mi se borimo za Srbiju koja je u EU i u NATO

11 Godina LDP Jovanović: Mi se borimo za Srbiju koja je u EU i u NATO

Kurir 05.11.2016
BEOGRAD - Predsednik Liberalno demokratske partije (LDP) rekao je danas u Beogradu na tribini "Srbija u Evropi" povodom obeležavanja 11. godišnjice stranke da se LDP bori za modernu, evropsku i demokratsku Srbiju u EU, kao i za zemlju u kojoj će mir… »
Jovanović: Srbiji potreban ozbiljan predsednik

Jovanović: Srbiji potreban ozbiljan predsednik

Novi magazin 05.11.2016
Predsednik Liberalno-demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je danas da je ozbiljan predsednik potreban Srbiji koja, kako smatra, do sada nikada nije imala predsednika u kojem su ljudi mogli da vide sve što im je potrebno. "Mislim da… »

Vesti dana »