Povezane vesti

Švajni, čuvaj ženu: Predsednik Amerike opčinjen Anom Ivanović! Kaže da je najlepša na svetu!

Švajni, čuvaj ženu: Predsednik Amerike opčinjen Anom Ivanović! Kaže da je najlepša na svetu!

Kurir 10.11.2016
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić gostujući u specijalnoj emisiji Kurir TV, otrkio je detalje koji nisu poznati o Donaldu Trampu. Dačić je gostovao u našoj emisiji uveče dok su se održavali izbori, pa se osvrnuo na svoj susret sa… »
Dačić: Siguran sam da će Tramp posetiti Srbiju

Dačić: Siguran sam da će Tramp posetiti Srbiju

Večernje novosti 10.11.2016
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da je "siguran" da će novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp posetiti Srbiju. Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da je "siguran" da će novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp posetiti… »
Dačić: Siguran sam da će Donald Tramp posetiti Srbiju

Dačić: Siguran sam da će Donald Tramp posetiti Srbiju

Nova ekonomija 10.11.2016
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da je "siguran" da će novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp posetiti Srbiju. Dačić je za današnje izdanje lista Blic kazao da je kao predsednik Vlade Srbije 2013. godine razgovarao sa Trampom o… »
Dačić: Siguran sam da će Tramp doći u Srbiju

Dačić: Siguran sam da će Tramp doći u Srbiju

Pravda 10.11.2016
Siguran sam da će Donald Tramp posetiti Srbiju, kaže u interviju za "Blic" Ivica Dačić, ministar spoljnih poslova, koji je verovatno jedini srpski političar koji je upoznao novog američkog predsednika. Da li bi Donald Tramp, čiji je izbor Srbija… »
Dačić za "Blic": Siguran sam da će Tramp doći u Srbiju

Dačić za "Blic": Siguran sam da će Tramp doći u Srbiju

Blic 10.11.2016
Siguran sam da će Donald Tramp posetiti Srbiju, kaže u razgovoru za "Blic" Ivica Dačić, ministar spoljnih poslova, koji je verovatno jedini srpski političar koji je upoznao novog američkog predsednika. Da li bi Donald Tramp, čiji je izbor Srbija… »
Dačić: Tramp će sigurno posetiti Srbiju

Dačić: Tramp će sigurno posetiti Srbiju

RTV 10.11.2016
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izrazio je uverenje da će novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp posetiti Srbiju. Na pitanje da li bi Tramp mogao da bude prvi predsednik SAD koji će posle 30 godina doći u Srbiju, Dačić je za… »

Vesti dana »