Povezane vesti

Šešelj pravio šou: Puštao u Skupštini pesmu o Trampu, poslušajte melodiju! (video)

Šešelj pravio šou: Puštao u Skupštini pesmu o Trampu, poslušajte melodiju! (video)

Telegraf 10.11.2016
Od šefa delegacije Evropske unije u Srbiji Majkla Devenporta je zatražio broj mobilnog kako bi mu prosledio pesmu. Vojislav Šešelj imao je svojevrstan šou program u Skupštini. STRANAC PITAO GDE U BEOGRADU MOŽE DA PRATI AMERIČKE IZBORE: Prvi… »
TERA CIRKUS SA SVIMA REDOM! Šešelj puštao Davenportu pesmu o Trampu na Srpskom! VIDEO

TERA CIRKUS SA SVIMA REDOM! Šešelj puštao Davenportu pesmu o Trampu na Srpskom! VIDEO

Sandžak haber 10.11.2016
Lider radikala Vojislav Šešelj je pre nastavka sednice Odbora za evropske integracije na mobilnom telefonu puštao pesmu o Donaldu Trampu na srpskom jeziku i od šefa delegacije EU u Srbiji Majkla Devenporta zatražio broj telefona da mu je pošalje… »
Radikali sprečili Devenporta da predstavi izveštaj

Radikali sprečili Devenporta da predstavi izveštaj

N1 Info 10.11.2016
Poslanici Srpske radikalne stranke (SRS) reklamiranjem povrede poslovnika sprečavali su šefa delegacije EU u Srbiji Majkla Devenporta da predstavi izveštaj Evropske komisije o napretku Srbije na sednici skupštinskog Odbora za evropske integracije… »
Radikali i Dveri teraju šefa delegacije EU, Devenporta, iz Skupštine Srbije!

Radikali i Dveri teraju šefa delegacije EU, Devenporta, iz Skupštine Srbije!

Glas Zapadne Srbije 10.11.2016
Šef Delegacije EU Majkl Devenport više od sat i po ne može da počne s planiranim predstavljanjem Izveštaja EK o napretku Srbije na parlamentarnom m odboru, jer predstavnici radikala i Dveri, pozivajući se na skupštinski Poslovnik, ne žele da… »
Ovo ni kusturica ne bi režirao: Haški begunac stao pred Devenporta "Evo došao sam da me lično uhvatiš..." (video)

Ovo ni kusturica ne bi režirao: Haški begunac stao pred Devenporta "Evo došao sam da me lično uhvatiš..." (video)

Pravda 10.11.2016
Poslanik Srpske radikalne stranke Jovo Ostojić, jedan od ljudi čije isporučivanje traži Haški sud, izašao je pred šef Delegacije EU Majkla Devenporta i prozvao ga da ga "u`vati". Ostojić kome Haški tribunal želi da sudi zbog nepoštovanja suda i… »
Poslanici opozicije napustili sednicu Skupštine Srbije

Poslanici opozicije napustili sednicu Skupštine Srbije

N1 Info 10.11.2016
Opozicija u Skupštini Srbije izašla je iz skupštinske sale pre početka glasanja o predloženim zakonima i sporazumima, jer im nije dozvoljeno da postavljaju pitanja na početku rada, kako je to predviđeno poslovnikom. Poslanici opozicije hteli su da… »

Vesti dana »