Povezane vesti

Divljački napad na učenika (18) U bih: Tukli ga, ošišali, zavezali za automobil i vukli po asfaltu (uznemirujući foto)

Divljački napad na učenika (18) U bih: Tukli ga, ošišali, zavezali za automobil i vukli po asfaltu (uznemirujući foto)

Telegraf 11.11.2016
– Isekli su mu dugu kosu, bradu, trepavice… Skinuli su ga golog i vukli ga po putu. Kada sam ga našla na kućnom pragu, na sebi nije imao ni donji veš ni majicu. Jedna strana tela bila mu je zguljena, od glave do nogu – priča u šokantnoj… »
Vapaj majke iz teslića: Sina jedinca su mi ošišali, pretukli, zavezali za automobil i vukli po putu!

Vapaj majke iz teslića: Sina jedinca su mi ošišali, pretukli, zavezali za automobil i vukli po putu!

Kurir 11.11.2016
"Mog sina Bogdana Rakića (18) pre više od 10 dana brutalno su pretukli. Krvnički su se iživljavali nad njim, ošišali ga, skinuli golog i vukli po putu. Kad je došao kući, bio je sav krvav i blatnjav! Imam samo njega. Ja sam samohrana majka" -… »
Horor u Tesliću: Srednjoškolca pretukli, ošišali mu kosu i bradu, pa ga zavezali za auto i vukli po asfaltu

Horor u Tesliću: Srednjoškolca pretukli, ošišali mu kosu i bradu, pa ga zavezali za auto i vukli po asfaltu

Blic 11.11.2016
Srednjoškolac Bogdan Rakić (18) brutalno je pretučen u Tesliću i lekari se još bore za njegov život. Napad koji je šokirao Teslić desio u noći između 1. i 2. novembra kada su mu napadači ošišali obrve, dugu kosu i bradu, a zatim ga… »
Brutalno pretukli tinejdžera, ošišali ga, a zatim vezali za auto i vukli po asfaltu

Brutalno pretukli tinejdžera, ošišali ga, a zatim vezali za auto i vukli po asfaltu

BK TV 11.11.2016
Učenik srednje mešovite škole “Nikola Tesla”, bori se za život nakon što je 1. novembra ove godine brutalno pretučen u svom gradu! Kako saznaje SrpskaCafe Bogdana Rakića (18) iz Teslića, su napala najmanje dva muškarca koji su ga brutalno… »

Vesti dana »