Povezane vesti
Braća uvek – uvik zajedno
Dnevnik 13.11.2016
SUBOTICA: Tog 13. novembra 1918. godine, dolazak voza u 18.35 označio je kraj viševekovne vladavine Austro-ugarske i ulazak Srpske vojske u Suboticu. Prvi oficir koji je sišao sa voza bio je major Mihailo Bodi. Proteklih 25 godina ponovo se u Subotici… »
Subotica obeležava Dan oslobođenja
RTV 13.11.2016
SUBOTICA - Pre 98 godina, 13. novembra 1918. godine srpski vojnici ušli su u Suboticu i dočekani su kao oslobodioci svih naroda koji su živeli na ovim prostorima i bili ugnjetavani od stane Austro-ugarske vladavine. Ove godine se navršava i 25 godina… »
Vesti dana »

Dačić: Uređaj koji je na fotografijama u medijima može da se koristi kao zvučni top, ali nije za to korišćen
Danas pre 4 satijoš 32 povezane

Tepić tvrdi da Srbija ima LRAD uređaje, Dačić da se ne koriste kao 'zvučni topovi'
Slobodna Evropa pre 6 satijoš 22 povezane

Okupljanja studenata, aktivista i građana u više mesta u Srbiji: U Subotici "doček", u Beogradu protest ispred Ministarstva prosvete (foto, video)
Blic pre 3 satajoš 30 povezanih

Pripadnik Žandarmerije: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno tokom protesta u Beogradu
In medija pre 5 satijoš 14 povezanih

Oglasila se i zvezda: Crveno-beli se oprostili od Andrije Delibašića
Dnevnik pre 4 satijoš 48 povezanih