Povezane vesti

Tramp: Imaću godišnju platu od jednog dolara, ne bih ni to, ali moram

Tramp: Imaću godišnju platu od jednog dolara, ne bih ni to, ali moram

Pravda 14.11.2016
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp izjavio je u intervjuu u emisiji "60 minuta" američke TV mreže Si-Bi-Es da neće primati platu, osim jednog dolara godišnje. "Nikada nisam to komentarisao, ali odgovor je ne. Mislim da, po zakonu, moram da… »
"Ne bojte se": Prvi Trampov intervju: Migranti, abortus, gej brakovi... koje pretnje padaju u vodu

"Ne bojte se": Prvi Trampov intervju: Migranti, abortus, gej brakovi... koje pretnje padaju u vodu

Blic 14.11.2016
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp izjavio je u intervju objavljenom u nedelju da će se odreći godišnje predsedničke plate od 400.000 dolara, a uzeti samo jedan dolar što mora po zakonu. - Ne nameravam da primam platu. Neću je uzeti… »
Tramp: Imaću godišnju platu od jednog dolara, ne bih ni to, ali moram

Tramp: Imaću godišnju platu od jednog dolara, ne bih ni to, ali moram

RTS 14.11.2016
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp izjavio je u intervjuu u emisiji "60 minuta" američke TV mreže Si-Bi-Es da neće primati platu, osim jednog dolara godišnje. "Nikada nisam to komentarisao, ali odgovor je ne. Mislim da, po zakonu, moram da… »
Tramp se odriče plate ali ne i zida sa Meksikom

Tramp se odriče plate ali ne i zida sa Meksikom

Slobodna Evropa 14.11.2016
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp izjavio je u intervjuu u emisiji "60 minuta" američke TV mreže CBS da neće primati platu, osim jednog dolara godišnje. "Nikada nisam to komentarisao, ali odgovor je ne. Mislim da po zakonu moram da primim jedan… »
Trump se odrekao 400.000 dolara godišnje plate

Trump se odrekao 400.000 dolara godišnje plate

Al Jazeera 14.11.2016
Trump će uzimati samo dolar godišnje, a medije optužuje da ga okreću protiv muslimana i Afroamerikanaca. Novoizabrani američki predsjednik Donald Trump najavio je da će se odreći godišnje predsjedničke plaće od 400.000 dolara, a uzeti samo jedan… »
Prvi intervju posle pobede - Šta je sve Tramp otkrio

Prvi intervju posle pobede - Šta je sve Tramp otkrio

Press 14.11.2016
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp izjavio je u intervju emitovanom u nedelju da će se odreći godišnje predsedničke plate od 400.000 dolara. Foto:B92.net n je istakao da će uzeti jedan dolar, što mora po zakonu. "Ne namjeravam uzeti… »
Prvi trampov intervju posle pobede: Imam tajni plan kako da porazim Islamsku državu!!

Prvi trampov intervju posle pobede: Imam tajni plan kako da porazim Islamsku državu!!

Kurir 14.11.2016
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp u prvom intervjuu nakon što je pobedio na izborima, najavio je obračun sa Islamskom državom ali izneo i detalje razgovora sa Obamom i Hilari Klinton. Razgovor je trajao sat vremena a u njemu je Tramp… »
Tramp se odriče predsedničke plate: Uzimaće samo jedan dolar godišnje! (video)

Tramp se odriče predsedničke plate: Uzimaće samo jedan dolar godišnje! (video)

Telegraf 14.11.2016
- Ne nameravam da uzmem platu. Neću je uzeti. Mislim da po zakonu moram da uzmem jedan dolar, pa ću izimati jedan dolar godišnje - rekao je Tramp. Novoizabrani američki predsednik Donad Tramp izjavio je u intervjuu objavljenom u nedelju da će se… »
Tramp planira da odmah deportuje tri miliona imigranata

Tramp planira da odmah deportuje tri miliona imigranata

Nova ekonomija 14.11.2016
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp izjavio je u intervjuu u emisiji "60 minuta" CBS da planira da odmah deportuje između dva i tri miliona imigranata. To su ljudi koji nemaju dokumenta za boravak u SAD. "Ono što ćemo učiniti jeste da ćemo… »
Trump ne želi predsjedničku plaću

Trump ne želi predsjedničku plaću

SEEbiz 14.11.2016
NEW YORK - Novoizabrani američki predsjednik Donald Trump izjavio je u intervju objavljenom u nedjelju da će se odreći godišnje predsjedničke plaće od 400.000 dolara, a uzeti samo jedan dolar što mora po zakonu. "Ne namjeravam uzeti plaću. Neću… »
Tramp obećao da će proterati oko tri miliona ilegalnih imigranata

Tramp obećao da će proterati oko tri miliona ilegalnih imigranata

Večernje novosti 13.11.2016
Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će proterati oko tri miliona ilegalnih imigranata. Novoizabrani američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će proterati oko tri miliona ilegalnih imigranata, u intervjuu američkoj… »
Tramp: Zid na granici sa Meksikom

Tramp: Zid na granici sa Meksikom

Danas 13.11.2016
Novoizabrani predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Trump rekao je da će proterati tri miliona ilegalnih migranata, u razgovoru za televizijsku mrežu CBS koji se vodio u petak, a koji će biti emitovan u nedelju uveče. "LJude koji su… »

Vesti dana »