Povezane vesti

Zvezdin rebus: Kako protiv najboljeg napada u Evroligi?

Zvezdin rebus: Kako protiv najboljeg napada u Evroligi?

Mozzart sport 16.11.2016
Milano ne samo da ima u proseku najubojitiji napad u dosadašnjem delu takmičenja (doduše, treba da se odigraju još četiri meča), već je tim Jasmina Repeše i drugi po indeksu korisnosti. Ovaj ubitačni ritam Evrolige ne daje pošteno šansu… »
Radonjić: Biće poraza, ali biće i...

Radonjić: Biće poraza, ali biće i...

Mozzart sport 16.11.2016
„Armani je favorit, ali mi znamo da se borimo sa favoritima“, poručio je trener crveno-belih. Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je danas da njegova ekipa mora da prevaziđe sve okolnosti vezane za teška putuvanja u gust raspored… »
Radonjić pred Armani: U Evroligi postižu 92 poena po meču, to moramo da sprečimo

Radonjić pred Armani: U Evroligi postižu 92 poena po meču, to moramo da sprečimo

Hot sport 16.11.2016
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić izjavio je danas da je Armani favorit u predstojećem duelu u Evroligu, ali da će njegova ekipa, kao i uvek, ići na pobedu. – Armani je svakako favorit, kao što su bili i neki drugi, ali mi idemo na… »
Radonjić: Najjača Evroliga u istoriji, Armani postiže prosečno po 92 poena...

Radonjić: Najjača Evroliga u istoriji, Armani postiže prosečno po 92 poena...

Sportski žurnal 16.11.2016
Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić izjavio je da je Armani favorit u predstojećem duelu u Evrolige, ali da će njegova ekipa, kao i uvek, ići na pobedu. – Armani je svakako favorit, kao što su bili i neki drugi, ali mi idemo na pobedu. Ako budu… »
Veruje u tim: Radonjić pred Armani: Kada smo sve ovo izdržali...

Veruje u tim: Radonjić pred Armani: Kada smo sve ovo izdržali...

Sportal blic 16.11.2016
Prevalili su košarkaši Crvene zvezde 9.000 kilometara, zabeližili dve pobede u tri utakmice i za kraj paklenog ciklusa dočekuju Armani, u četvrtak od 19 časova, u 8. kolu Evrolige. Trener Dejan Radonjić smatra da njegova ekipa mora da prevaziđe… »

Vesti dana »