Povezane vesti

Hilari Klinton: Posle izbora nisam želela da izlazim iz kuće

Hilari Klinton: Posle izbora nisam želela da izlazim iz kuće

Nova ekonomija 17.11.2016
U prvom pojavljivanju u javnosti nakon poraza na predsedničkim izborima u SAD Hilari Klinton nije krila svoju razočaranost. Ona je u govoru koji je održala u Vašingtonu rekla da posle objavljivanja rezultata nije želela "više nikad da napusti… »
Hilari Klinton: Verujte u Ameriku, borite se za naše vrednosti

Hilari Klinton: Verujte u Ameriku, borite se za naše vrednosti

Glas Amerike 17.11.2016
Bivša predsednička kandidatkinja Hilari Klinton se juče po prvi put pojavila u javnosti, nedelju dana pošto je priznala poraz na izborima i pobedu republikanca Donalda Trampa. Hilari Klinton je pozdravljena ovacijama na dogadjaju u Vašingtonu čiji… »
Hilari Klinton: Poželela sam da nikada više ne izađem iz kuće

Hilari Klinton: Poželela sam da nikada više ne izađem iz kuće

Newsweek 17.11.2016
Prema rečima Hilari, predsednički izbori u SAD otkrili su duboke podele u "najvećoj zemlji na svetu" U prvom pojavljivanju pred širom javnošću, posle poraza na izborima za predsednika SAD, demokratska kandidatkinja priznala je da je nakon… »
Klinton priznala - poželela sam...(video, foto)

Klinton priznala - poželela sam...(video, foto)

Mondo 17.11.2016
U prvom pojavljivanju pred širom javnošću, posle poraza na izborima za predsednika SAD, demokratska kandidatkinja Hilari Klinton priznala je da je nakon objavljivanja rezultata poželela da više nikada ponovo ne izađe iz kuće. Foto: AP Photo/Cliff… »
Hilari Klinton govorila o svom porazu, pozvala pristalice da ostanu angažovane

Hilari Klinton govorila o svom porazu, pozvala pristalice da ostanu angažovane

Novi magazin 17.11.2016
Hilari Klinton se osvrnula na svoj veliki poraz na predsedničkim izborima u SAD od Donalda Trampa prošle nedelje i iznela koliko je razočarana. U svom prvom javnom nastupu od priznavanja poraza pre nedelju dana, predsednička kandidatkinja demokratska… »
Lice poraženog: Hilari Klinton kakvu do sada niko nije video u javnosti (foto)

Lice poraženog: Hilari Klinton kakvu do sada niko nije video u javnosti (foto)

BK TV 17.11.2016
U prvom pojavljivanju pred širom javnošću, posle poraza na izborima za predsednika SAD, demokratska kandidatkinja Hilari Klinton priznala je da je nakon objavljivanja rezultata poželela da više nikada ponovo ne izađe iz kuće. Vidno iscrpljena… »
Hilari priznala da je pukla: Želela sam da nikada više ne izađem iz kuće! (video)

Hilari priznala da je pukla: Želela sam da nikada više ne izađem iz kuće! (video)

Pravda 17.11.2016
U prvom pojavljivanju pred širom javnošću posle poraza na izborima za predsednika SAD, demokratska kandidatkinja Hilari Klinton priznala je da je posle objavljivanja rezultata poželela da više nikada ponovo ne izađe iz kuće. Obraćajući se… »
Hilari: Htela sam da se sklupčam i nikad ne izađem iz kuće

Hilari: Htela sam da se sklupčam i nikad ne izađem iz kuće

Vesti online 17.11.2016
U prvom pojavljivanju u javnosti nakon poraza na predsedničkim izborima u SAD Hilari Klinton nije krila svoju razočaranost. Ona je u govoru koji je održala u Vašingtonu rekla da posle objavljivanja rezultata nije želela "više nikad da napusti… »
Hilari Klinton teško podnela poraz, ne ide joj se u javnost

Hilari Klinton teško podnela poraz, ne ide joj se u javnost

N1 Info 17.11.2016
Hilari Klinton toliko je bila razočarana porazom od Donalda Trampa na predsedničkim izborima u SAD da je posle prebrojavanja glasova želela da se izoluje "sa dobrom knjigom i da nikad više ne izađe iz kuće", rekla je demokratska kandidatkinja na… »
Hilari ne krije razočaranost rezultatima izbora: Htela sam da se sklupčam i nikad ne izađem iz kuće

Hilari ne krije razočaranost rezultatima izbora: Htela sam da se sklupčam i nikad ne izađem iz kuće

Telegraf 17.11.2016
- Priznaću da dolazak ovde nije bila laka stvar. Bilo je nekoliko trenutaka prethodne nedelje kada sve što sam htela da uradim bilo je da se sklupčam uz dobru knjigu i ne izađem iz kuće - izjavila je Klintonova u Vašingtonu. U prvom pojavljivanju u… »

Vesti dana »