Povezane vesti
Zatvoreno za javnost: Počelo suđenje pedofilu iz Krive Feje koji je zaveo 13-godišnju devojčicu
Kurir 18.11.2016
VRANJE - Glavni pretres na suđenju 37-godišnjem muškarcu iz Krive Feje osumnjičenom da je izvršio nedozvoljene polne radnje nad 13-godišnjom devojčicom održan je danas u vranjskom Osnovnom sudu. Suđenje je zbog maloletne osobe bilo zatvoreno za javnost… »
Počelo suđenje optuženom za pedofiliju: Optuženi ušao u sudnicu u Vranju sa osmehom na licu
Blic 18.11.2016
Pred Krivičnim većem Osnovnog suda u Vranju,kojim je presedavala sudija Ljiljana Nikolić, danas je počeo glavni pretres protiv Nenada Stevanovića Rokija (37) iz Krive Feje zbog nedozvoljenih polnih radnji nad maloletnicom. U toku glavnog pretresa… »
Ljubio maloletnu učenicu: Manijak iz Krive Feje sutra pred sudom
Blic 17.11.2016
U Osnovnom sudu u Vranju za sutra, 18. novembar zakazan je pretres, na kojem će biti sproveden dokazni postupak protiv Nenada Stevanovića Rokija (37) iz Krive Feje zbog krivičnog dela nedozvoljenih polnih radnji nad maloletnom učenicom. Portparol… »
Vesti dana »
Tramp potpisao zakon, dokumenti o Epstinu moraju da budu objavljeni
BBC News pre 14 minutajoš 17 povezanih
Danas uglavnom oblačno i toplije nego prethodnih dana, do 18 stepeni
N1 Info pre 1 satjoš 12 povezanih
Ponoš: Firma iz Emirata može da kupi NIS, samo je pitanje čijim parama - svojim ili našim
N1 Info pre 49 minutajoš 8 povezanih
Dve osobe teško povređene u dve saobraćajne nesreće tokom noći u Beogradu
N1 Info pre 1 satjoš 9 povezanih



