Povezane vesti
"Besni pas" oduševio Trampa
Vesti online 21.11.2016
Džejms Matis, penzionisani američki general, kandidat za ministra odbrane SAD, smatra da je "zabavno ubijati" zlostavljače, poput onih u Avganistanu. Matis je prilično kontroverzna ličnost, navode portali i napominju da je, svojevremeno, naišao na… »
"Zabavno je pucati u ljude": Upoznajte Trampovog besnog psa, potencijalnog ministra odbrane
Blic 21.11.2016
Nakon Stiva Benona kome je namenio mesto glavnog stratega i viskog savetnika, novi predsednik SAD razmišlja o još jednom kontroverznom kandidatu za visoku funkciju u svojoj administraciji. Reč je o bivšem generalu Džejmsu Matisu koji bi mogao da postane… »
General Mattis najvjerovatniji ministar odbrane SAD-a
Al Jazeera 21.11.2016
Nakon sastanka s penzionisanim generalom predsjednik Trump je za Mattisa rekao da je "vrlo impresivan". James Mattis, penzionisani mornarički general, koji je vodio američku vojnu komandu na Bliskom istoku i u Afganistanu od 2010. do 2013. godine… »
Vesti dana »
Četvoro povređenih u lančanom sudaru na autoputu Miloš Veliki kod Lučana
Serbian News Media pre 2 minutajoš 40 povezanih
U Hramu Svetog Save u Beogradu jutros služen pomen Oliveru Ivanoviću
Beta pre 27 minutajoš 28 povezanih
Vreme danas: Toplo za ovo doba godine, najviša dnevna temperatura od 2 na severu do 10 stepeni na jugu
Nedeljnik pre 2 satajoš 27 povezanih
Venecuelanska dobitnica Nobelove nagrade za mir predala Trampu njenu medalju
BBC News pre 57 minutajoš 23 povezane




