Povezane vesti
EBRD emituje dinarske obveznice
Gde investirati 22.11.2016
Evropska banka za obnovu i razvoj (EBRD) objavila je danas prospekt za emisiju 250 obveznica denominovanih u dinarima ukupne nominalne vrednosti 2,5 milijardi dinara sa varijabilnom kamatom i dospećem 5. decembra 2019. Kako je navedeno u prospektu… »
EBRD emituje obveznice denominovane u dinarima
RTS 22.11.2016
Evropska banka za obnovu i razvoj sa sedištem u Londonu objavila je oglas o ponudi za prodaju dinarskih obveznica u vrednosti od dve i po milijarde dinara. Rok dospeća obveznica je 5. decembar 2019. godine s varijabilnom kamatnom stopom koja obuhvata… »
EBRD prvi put emituje dinarske obveznice
Politika 22.11.2016
Trogodišnji dužnički papiri u ukupnom iznosu od 2,5 milijardi dinara biće emitovani 5. decembra uz kamatu od 3,88 odsto. Jedna strana finansijska institucija u Srbiji prvi put će 5. decembra emitovati dinarske obveznice. Kako „Politika“ saznaje, reč je o… »
Vesti dana »
Nije postignut sporazum u Pakistanu: Vens kaže - lošija vest za Teheran, nego za SAD
N1 Info pre 15 minutajoš 18 povezanih
U prvih sat vremena 3,46 odsto Mađara glasalo na parlamentarnim izborima
RTV pre 20 minutajoš 10 povezanih
Danas je najvažnije glasanje u celoj Evropi: Sve što treba da znate o izborima u Mađarskoj
Nedeljnik pre 1 satjoš 8 povezanih





