Povezane vesti
Grčki scenario preti BiH: Prekomerna potrošnja i nelikvidnost vode u tešku krizu
Blic 23.11.2016
Po oceni ekonomista, zbog nastojanja da malo radimo, a dobro živimo, te neodgovorne vlasti, može se reći da i BiH preti svojevrsni grčki scenario. Ekonomista Svetlana Cenić smatra da je za BiH i Grčku zajedničko to što su budžeti nelikvidni i da… »
"Euroblic" za: 23.11. Grčki scenario preti Bosni i Hercegovini
Blic 22.11.2016
"EuroBlic" u izdanju za sredu, 23. novembra, svojim čitaocima donosi niz zanimljivih sadržaja. Između ostalog, možete da pročitate: Grčki scenario preti Bosni i Hercegovini Po oceni ekonomista, zbog nastojanja da malo radimo, a dobro živimo, te… »
Vesti dana »

Protesti u više od 30 gradova: "PO spas za sve nas" u Požarevcu, blokirana dva mosta u Beogradu (BLOG)
Novi magazin pre 30 minutajoš 20 povezanih

Završen sastanak studenata u blokadi i predstavnika Univerziteta u Beogradu
Radio 021 pre 4 satijoš 16 povezanih

Tramp znao za masovan ukrajinski napad na Rusiju: Kijev izveo najbrutalniji udar, Bela kuća unapred bila obaveštena (video, foto)
Kurir pre 0 minutajoš 44 povezane

Sedam meseci od pada nadstrešnice – blokada Gazele, Brankovog i mostova u Pančevu i Šapcu, skupovi širom Srbije
RTS pre 55 minutajoš 37 povezanih